Anonym bruker Skrevet 15. november 2013 #1 Skrevet 15. november 2013 Jeg ser at mange her snakker om ulike ting de gjør/spiser/drikker for å øke sjangsene for å bli gravide. Selv er jeg helt ny på dette og vet lite om hva jeg kan gjøre for å øke mine sjangser. Jeg har sluttet å snuse, drikker lite alkohol og spiser forholdsvis sunt. Er bare ute etter enkle tips som muligens kan ha en effekt. Ser mange snakker om grapefrukt-juice f.eks, men har ikke sett at noen har sagt hvorfor dette er bra? Tips, noen? Anonymous poster hash: d39e8...0ef
Fru.Frøken Skrevet 15. november 2013 #2 Skrevet 15. november 2013 Grapefrukt-juice skal gjøre så du får mye og bra EL-slim, om jeg ikke husker feil, har ikke prøvd det selv. Drikker litt Rooibos-te nå for å hjelpe kroppen med å lage opptimale forhold for egget i livmoren, så det fester seg og blir der.
Anonym bruker Skrevet 15. november 2013 #3 Skrevet 15. november 2013 Takk for svar! Skjønner, EL-slimet er vel veldig viktig. Hvor får man kjøpt den teen? Tror jeg vil prøve den Varm drikke er jo fint uansett nå i høstkulda:) Anonymous poster hash: d39e8...0ef
Fru.Frøken Skrevet 15. november 2013 #4 Skrevet 15. november 2013 Takk for svar! Skjønner, EL-slimet er vel veldig viktig. Hvor får man kjøpt den teen? Tror jeg vil prøve den Varm drikke er jo fint uansett nå i høstkulda:) Anonymous poster hash: d39e8...0ef Ja Tror du får tak i teen i flere dagligvarer(twinings). Ellers så finnes den også i helsekostbutikker.
AHENG Skrevet 16. november 2013 #5 Skrevet 16. november 2013 Jeg kjøpte teen på meny, god var den også så fin erstatning til kaffe faktisk jeg har prøvd både te og grapefrukt juice denne måneden , så får vi se om det hjelper.
Bella75 Skrevet 16. november 2013 #6 Skrevet 16. november 2013 Det ligger en sticky øverst i forumet her med masse tips.
3 små skatter Skrevet 16. november 2013 #7 Skrevet 16. november 2013 Er på PP4 og prøver bidronniggele for første gang. Vet ikke om det har noe for seg enda.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå