TanteHufsa Skrevet 8. november 2013 #1 Skrevet 8. november 2013 Venter min første og er superentusiast. Må innrømme jeg er helt grønn på området svangerskap og alt rundt. Er ikke en som egentlig har brydd meg så mye om det. Leser rundt på forumet og det er så mange forkortelser og jeg forstår ikke halvparten. Vil noen gi et lynkurs?
Nettisen:) Skrevet 8. november 2013 #2 Skrevet 8. november 2013 http://www.klikk.no/forum/barnimagen/index.php/topic/143902638-viktig-info-til-1-trim-pr%C3%B8v-a-holde-traden-f%C3%B8rst-pa-siden-ny-jan2011/ Her er en del info. Selv har jeg bare vært borti noen ytterst få av disse forkortelsene så spørs hvor mye man har bruk for:)
girasol Skrevet 8. november 2013 #4 Skrevet 8. november 2013 Her er masse forkortelser; den ligger øverst på "bli gravid"-forumet: http://www.klikk.no/forum/barnimagen/index.php/topic/144087723-infotipsliste-til-prøvere-på-bli-gravid-ny-oktober-2013/ Gratulerer med en liten huleboer
TanteHufsa Skrevet 8. november 2013 Forfatter #5 Skrevet 8. november 2013 Haha. Huleboer. Ikke hørt DEN før heller. Jeg har MYE å lære. 😁
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå