Anonym bruker Skrevet 30. oktober 2013 #1 Skrevet 30. oktober 2013 Fortalte kjæresten igår etter jeg fikk vite det selv,at jeg er gravid. Han sa ikke noe spesielt med engang for fikk sjokk så det ut som..noe som er forståelig da det her ikke var planlagt,men senere på kvelden sa han at det gikk ikke å få et barn nå pga gravide får mindre i boliglån..noe som vi hadde tenkt å ta opp til våren. Vil selv ikke fjerne det! har gjort det engang før og det er ikke jeg unner noen.. håper på svar og noen råd! Hilsen j25 Anonymous poster hash: 87e6a...71e
Kronesis Skrevet 30. oktober 2013 #2 Skrevet 30. oktober 2013 Når man får vite at man skal bli Pappa uten at man planlegger det, så er det naturlig at det er vanskelig å ta innover seg. Man får mange tanker og følelser. Det trenger å fordøyes. Mitt råd er å gi det noen dager, la det synke inn. Jeg ville unngått å si til han at jeg vil beholde uansett eller ha mange diskusjoner rundt det nå, men heller snakke om det når nyheten ikke er så fersk lenger. Da er det viktig å snakke grundige sammen om fordeler og ulemper og la begge ha de tankene og følelsene dere har. Så finner dere ut av det... Lykke til!
Love my kidz Skrevet 30. oktober 2013 #3 Skrevet 30. oktober 2013 Man tar ikke abort fordi man vil ta opp huslån. Herregud så teit han er! For det første så er det feil det han sier, man får ikke mindre lån pga graviditet. Tvert imot, banken vil da heller støtte en familie i etableringsfase. La det synke inn. Smett inn søte kommentarer innimellom så han ser på dette med mer menneskelige følelser. Han skal bli pappa!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå