Gå til innhold

Blir dette praktisk eller bare tungvint?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Tenker på dette med grind forran trapp. Huset vårt er slik at du kommer fra yttergang hvor det er dør inn til en hall (i gangen er det et toalett). I hallen er det dør inn til vaskerom før du kommer til trappen på samme side, som fører opp og ned. På motsatt side av trappen har vi kjøkkeninngangen, som har skyv dør. Rett fram i hallen( når du har trappen på høyre side, og kjøkkenet på venstre) kommer du inn i stua. Fra kjøkkenet er det også dør inn til stua.

 

Derfor lurer jeg på dette: kan vi gjøre det slikt at vi setter på grind mellom stua og hallen, slik at vi bare kan lukke døren fra kjøkkenet til gangen, å barnet kan gå fritt i stua å kjøkkenet, eller blir det tungvint? Vil det bli stress med døra på kjøkkenet mot hallen? Blir det enklere med grind i trappoppgangen og trappnedgangen?

 

Innviklet, men håper noen forstår?!?

 

Anonymous poster hash: db218...578

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Nei det er ikke noe stress, vi gjorde det omtrent på samme måte en stund. :) Det fungerte fint helt til han klarte å åpne døra selv. Men hvis dere har eldre barn som kan komme til å glemme å lukke døra kan det kanskje bli litt verre.



Anonymous poster hash: 20d1d...25b

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...