Gå til innhold

Når slutter barn med sengehest? :)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Yngste på snart to skal snart få begynne å sove i stor seng på eldste sitt rom. Eldste er snart 4,5 år og ligger rolig i sengen, men har fremdeles sengehesten som var et must når hun var mellom to til tre år i alle fall. Skal vi kjøpe ny sengehest til yngste - eller kan vi bruke sengehesten til eldste? Den er jo litt i veien under lek. Det er en noe høy seng, ca 75 cm høy.

 

Anonymous poster hash: 538be...0be

Fortsetter under...

Skrevet

Her sluttet de samtidig ;) Eldste var 8 og yngste var 5. Begge sover urolig.

 

Anonymous poster hash: 62f9d...dd2

Skrevet

Har ei på 9 år som enda sover med senghest. Har prøvd å fjerne den ett par ganger, emn har havnet på gulvet hver eneste natt. Så vi blir til å ha den en stund til, men selvfølgelig ikke om hun synes den blir i veien eller føler seg plaget.



Anonymous poster hash: c2e2c...363
Skrevet

Takk for svar! :)

 

Da tenker jeg vi kjøper en til, for det er kjipt å ramle ut av sengen. Hun sover rolig nå, men plutselig kan det vel bli en sprellete periode igjen. ;)

 

Anonymous poster hash: 538be...0be

Skrevet

Vi sluttet før det. Rundt fire år, kanskje? Har også en jente som sover veldig rolig. Gikk helt fint.

 

Anonymous poster hash: e3c49...363

Skrevet

HI....tror du seriøst det er et fasitsvar på spørsmålet ditt????



Anonymous poster hash: c87f1...079

Annonse

Skrevet

Det er ingen fasit.

Du kjenner dine barn best og må ta den vurderingen.

Skrevet

Tror det er lurt å kjøpe en til jeg. En sengehest på IKEA koster 90 kroner, det er en ganske billig forsikring mot å deise i bakken.

Skrevet

Vi har aldri hatt det. Begge byttet til juniorseng ved 18 mndalder.

 

Anonymous poster hash: 2217b...180

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...