Gå til innhold

Hvilken oppvarming har dere på barnerommet?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ja det lurer jeg på idag :-)

 

Anonymous poster hash: b657c...6fb

Videoannonse
Annonse
Skrevet

panelovner. Men de blir bare brukt de aller kaldeste dagene på vinteren.

Skrevet

Panelovner, men de blir aldri brukt. For en uke så vi at ovnen på eldste jentas rom manglet ledning. Det har vi ikke tenkt på på 8 år så det er ikke ofte det er fyringsbehov der.

I praksiss varmes rommene opp av vedovnen i underetasjen. Varmen siger opp og dørene står uansett åpne.



Anonymous poster hash: eeba4...3c5
Skrevet

Har ikkje ovn. Når det er på det kaldeste opner jeg døra til soverommet så det får varmen fra varmepumpen. Barna bruker romma til kun soving men har 2 rom i huset som blir brukt til leike og tv kos.

 

Anonymous poster hash: 65716...616

Skrevet

Panelomn. Men den har aldri vore på, måtte gjort noko med gardinene om den skal brukast.

Skrevet

Varmekabler

 

Anonymous poster hash: 13827...c18

Skrevet

Ingenting. Har varmepumpe og vedovn. Merker det blir kaldt på tenåringens rom, siden hun som oftes har døren igjen. Vurderer å sette inn en ovn der iløpet av høsten.



Anonymous poster hash: 72a78...13f
Skrevet

Ingenting. Døren står som oftest åpen og rommet får varme fra varmepumpen i gangen.

Skrevet

Ingenting, vi har varmepumpe både i første og andre etasje og det holder hele huset varmt. På de aller kaldeste dagene (under - 25 grader) må jeg fyre i ovnen i tillegg, men det høres til sjeldenhetene.

 

Anonymous poster hash: d6c3b...dac

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...