Gå til innhold

Sliten og lei...


Anbefalte innlegg

Nå vet jeg ikke hvor jeg skal gjøre av meg.. Har svangerskapskvalme, får ikke i meg en ting, ikke engang væske og nå har jeg fått svangerskapskløe også, klør meg til blods over hele kroppen og har ikke sjans til å sove.. Også er jeg kun i uke 7.. Måtte bare syte litt, kanskje det er noen her som forstår meg, er liksom ingen andre som kan sette seg inn i situasjonen rundt meg..

 

Anonymous poster hash: 0aaa8...2b8

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/144087735-sliten-og-lei/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Har det på samme måte og var hos lege på onsdag. Skulle ta 2 ceterizin(allergitabl) hver kveld en uke for å se om det hjalp, er ikke nødvendigis svangerskapskløe sa han. Skulle ta pyrodoksin(b6 vitamkn) 3 ganger om dagen mot kvalmen.

 

I dagtidlig merket jeg stor bedring i lvalmen, men klør fortsatt:/ får sove om natten iallefall etter å ha tatt dette

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/144087735-sliten-og-lei/#findComment-145757298
Del på andre sider

Skal til legen nå snart, så håper jeg får noe jeg også! Må antagelig innlegges for å få litt næring og væske, men det hjelper vel fint lite på kvalmen uansett.. Men tusen takk for tips, setter pris på der :)

 

Anonymous poster hash: 0aaa8...2b8

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/144087735-sliten-og-lei/#findComment-145757890
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...