Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei, håper det er noen som kanskje er klokere en meg på dette området :P

Men er nå 35 + 4. MEN er jo hver tirsdag jeg "starter en ny svangerskapsuke" å så kommer +1, +2. osv.. Men denne uken var det på mandag? å nå er det ikke lenger f.eks 5 +2 uker igje, nå sto det 5 + 3 ??  

Er det noe jeg har missa eller? :P

 

Har jo et barn fra før, men kan ikke huske at jeg la merke til dette da :P 


Tonje

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Et fullgått svangerskap er 40+3 uker. Om jeg har regnet riktig så har du termin to dager senere enn meg, du har 7.november? 

Da er din "ukesbytter" hver mandag og så har du termin på en torsdag.

Skrevet

Har termin 7 november ja :)   ble bare så overaska over "ukebytter" plutselig ble på en mandag istede for en tirsdag, som det har vert frem til nå.. :P

 

Takk for svar! :)

Skrevet

Har termin 7 november ja :)   ble bare så overaska over "ukebytter" plutselig ble på en mandag istede for en tirsdag, som det har vert frem til nå.. :P

 

Takk for svar! :)

Sikkert fordi de endelig har byttet over til 40+3 svangerskapslengde i stedet for 40+2 som var vanlig før :) wiih.. en hel dags forskjell ;) 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...