mam&mam Skrevet 20. september 2013 #1 Skrevet 20. september 2013 Ser jeg ikke er alene om å teste negativt denne måneden, utrolig kjedelig og tøft for oss alle. Jeg kjenner at jeg er klar for et nytt forsøk og håper virkelig klinikken klarer å stimulerer bedre enn sist. Jeg er glad de har økt dosene og håper det blir noen flere egg enn bare 1 på uttak. Vi har bestemt oss for å ta det med ro en mnd eller to nå før vi prøver igjen. De er liksom disse pengene som er vanskelig, 40 tusen ut er ikke akkurat noe vi har stående på konto til enhver tid, men sånn er det jo når man ikke kan "lage" barn selv. Jeg trøster meg med at vi har en vakkerskatt og koser oss masse med henne. Men jeg håper så inderlig at jeg også får muligheten til å gå gravid og føde et barn. Lykke til alle dere andre her inne, jeg har troa på forsøk nr 2 hos oss, etterhvert.
Ulykkesfuglen=lykke aug-11 Skrevet 20. september 2013 #2 Skrevet 20. september 2013 Håper de 20 ukene til ullevål går fort. Får håpe jeg holder ut til februar. Sitter og venter på mensen. Har en fra før av selv. Får prøve å nyte tiden, ikke lett, men men har man noe valg!
mam&mam Skrevet 20. september 2013 Forfatter #3 Skrevet 20. september 2013 Ullevaal? Må dere vente så lenge? Regner med det er offentlig da? Vi velger privat siden det er vanskelig for oss som er to av samme kjønn, men det er så verdt det. Skjønne godt det blir vanskelig å vente :/ Fått negativ test du å?
Fighter`n Skrevet 21. september 2013 #4 Skrevet 21. september 2013 Har det akkurat som deg,HI. Heldigvis for at vi har et barn fra før av Men ønsker jo flere barn...vil nok aldri komme i mål, men kjekt om min datter iallefall får ett søsken Satser på at neste forsøk ender i baby etter 9 mnd!!!
Ulykkesfuglen=lykke aug-11 Skrevet 21. september 2013 #5 Skrevet 21. september 2013 20 uker på ullevål ja, må nok gå offentlig ja:-(
mam&mam Skrevet 3. oktober 2013 Forfatter #6 Skrevet 3. oktober 2013 Har det akkurat som deg,HI. Heldigvis for at vi har et barn fra før av Men ønsker jo flere barn...vil nok aldri komme i mål, men kjekt om min datter iallefall får ett søsken Satser på at neste forsøk ender i baby etter 9 mnd!!! Ja vi får krysse fingre og tær, skal nok ikke igang igjen før november vi da, må ha en mens mellom, kunne starter nå jeg men... Kroppen har vel godt av å vente litt, nullstille seg når ska du prøve igjen?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå