Anonym bruker Skrevet 19. september 2013 #1 Skrevet 19. september 2013 Aldri handlet der, men her om dagen fikk jeg helt dilla Kjøpte meg pute som egentlig koster 999,-kr til underkant av 200,-kr. Igår kjøpte jeg meg ei klokke som egentlig koster 1700,-kr, men på Ebay betalte jeg i underkant av 400,-kr. Også har jeg så lyst på ei Kartell lampe, men ser at det er like dyrt på Ebay. Er det vanlig? Og den puta jeg bestilte vil ta en mnd. for meg å få den. Synes det er så lenge. Vanlig det å? Anonymous poster hash: 4da8d...ce6
Anonym bruker Skrevet 19. september 2013 #2 Skrevet 19. september 2013 Laderledninger fordi jeg er storforbruker av dem. De dyre på elkjøp knekker like fort som de billige. Lader mens jeg sitter med telefonen og da blir de fort ødelagt. Kjøper de på to meter. Anonymous poster hash: 82620...b14
Anonym bruker Skrevet 19. september 2013 #3 Skrevet 19. september 2013 Ingen flere? Anonymous poster hash: 4da8d...ce6
anonymemammaen Skrevet 19. september 2013 #4 Skrevet 19. september 2013 Hårstrikk, hårnåler og andre forbruksting jeg kan få i store kvantum for en svært billig penge. Graviditetstester da vi prøvde å få barn. Ansiktskremer i salongstørrelser fra selgere jeg vet er helt trygge. Skal kjøpe små ting til julekalenderen til barna derfra etter hvert.
moota m storebror&lillebror Skrevet 19. september 2013 #5 Skrevet 19. september 2013 Jeg kjøper også ladere, telefon utstyr og nettbrett utstyr, klokker til barna og noen klær.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå