Gå til innhold

Dere som har malt med fargen marrakesh


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvilke farger på tekstiler/annen interiør har dere til den fargen? Blir man veldig bundet eller har man stor valgfrihet?

 

Anonymous poster hash: 0dd7e...7f3

Skrevet

Jeg bruker mye brune og sortetoner til den. Har den i deler av stua sammen med en lys farge. På kjøkkenet har jeg den på veggene og hvitt kjøkkeninredning. Veldig fornøyd med fargen:)

Skrevet

Hvitt er vakkert i kombinasjon med marrakesh. 

Skrevet

Vurderer den på stua eller i gangen. Jeg syns man blir låst til farger. For min del er det bare beige, hvitt eller brunt som passer til.



Anonymous poster hash: 7e745...ad2
Skrevet

Vi har den på kjøkkenet og ene delen av stuen :) bruker mye hvitt, grått, sølv, dus gammelrosa, mintgrønn.. Varierer veldig! Type gammel antik. Nå har vi et flust av hjemmelagde møbler og småting i hus da, så vi varierer veldig ofte. Føler ikke fargen har begrenset oss der. Den er så lun og koselig på vinterstid! :)

 

Anonymous poster hash: a5ce1...efe

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...