Gå til innhold

Svimmel hele tiden :(


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har lagt om kostholdet men spiser mange men små sunne måltider hver dag. Går aldri sulten men hvorfor er jeg sa så svimmel at jeg holder på å falle

i bakken?

 

Anonymous poster hash: 22c7e...f75

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Spiser for lite? Sjekk blodprosenten?



Anonymous poster hash: 676e6...877
Skrevet

Spiser mindre enn før men variert og alltid til eg blir mett. Blodprosenten hadde falle litt den siste tiden men ingenting av betydning enda:/

 

Anonymous poster hash: 22c7e...f75

Skrevet

Det er sånn jeg føler meg når jeg har jernmangel. Prøv jerntabletter i noen uker, du.

Skrevet

ernæringsfysiologen "min" sier at alle som spiser under 1500 kcal om dagen bør absolutt ta vitamintilskudd og omega 3. selv om man spiser variert.  men før du begynner på jern hadde jeg tatt en blodprøve hos legen for å sjekke ståa. husk at c-vitamin hjelper på jernopptaket.



Anonymous poster hash: 7315c...740
Skrevet

Ferritinen min er helt fin, kanskje jeg må få kjøpt noen vitaminer da:) Jeg teller uke kalorier så jeg vet ikke hvor mye jeg ligger på daglig der.

 

Anonymous poster hash: 22c7e...f75

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...