Gå til innhold

Jenter-09 i Oslo (samme skravle)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vår lille jente har i kveld grått sine vemodige tårer. Hun savner å ha flere venninner og leke med. Lillesøsteren på 15 mnd strekker ikke til, og flere av venninnene hennes har flyttet ut av byen. Det er ingen jenter på hennes alder i barnehagen, og vi har ikke sett noen i gaten vi bor i heller. Hvis noen kjenner noen eller har en liten jente på samme alder som kunne tenke seg en ny venninne, så vil vi gjerne høre fra deg. Vi bor mellom Smestad og Ullern.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kan du si litt mer spesifikt hvor? Orker ikke avstand men mellom smestad og Ullern selv et sted...

 

Anonymous poster hash: 69836...6bd

Skrevet

Vi bor på oversiden av Radiumhospitalet! Langt unna dere?

Skrevet

Vi bor ca 30 min fra dere i retning Drammen, så det er kanskje uaktuelt?

Har en jente født i 09, og dere er hjertelig velkomne på en playdate hit. Skjønner at det er fryktelig trist for din datter (og deg!).

 

Anonymous poster hash: d4362...34b

Skrevet

Vi bor på oversiden av Radiumhospitalet! Langt unna dere?

Lengre enn håpet på...hadde ønsket noen helt i nært av praktiske og sosiale grunner. Lykke til i jakten, flott initiativ på vegne av din datter:)

 

 

Anonymous poster hash: 69836...6bd

Skrevet

Røa? Desember 08. Send PM hvis aktuelt. 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...