Anonym bruker Skrevet 30. august 2013 #1 Skrevet 30. august 2013 Det hadde vært litt moro å se hva vi vet om hverandre. Vi tror vel at vi er ganske anonyme, men vi deler mye her inne. Så hadde det ikke vært interessant å se hva de andre egentlig vet om oss? F.eks: jeg vet at vicky pollard har en liten gutt som aldri sover. Deres tur Anonymous poster hash: 31b4f...658
Anonym bruker Skrevet 30. august 2013 #2 Skrevet 30. august 2013 Mammaen til Nurket hater taco Anonymous poster hash: 7af37...7f8
Gjest Kira Skrevet 30. august 2013 #4 Skrevet 30. august 2013 Jeg vet altfor mye om altfor mange her But I dont kiss and tell!
Anonym bruker Skrevet 30. august 2013 #5 Skrevet 30. august 2013 Jeg vet også mye om mange, og mange vet sikkert mye om meg. Men jeg synes ikke noe om å avsløre folk på denne måte, å samle opp slik info for å bruke det mot dem. Det er alltid noen idioter som må komme med noe negativt eller altfor personlig. Anonymous poster hash: d5994...d99
Mamalarma Skrevet 30. august 2013 #6 Skrevet 30. august 2013 Jeg får aldri med meg nick og kan derfor ingenting om andre - lenge leve gullfiskhukommelse.
Anonym bruker Skrevet 30. august 2013 #7 Skrevet 30. august 2013 Jeg vet altfor mye om altfor mange her But I dont kiss and tell! Signerer. Vet skremmende mye om mange. Kunne lett funnet ut hvem mange er hvis jeg hadde hatt interesse av det. Kanskje vi heller burde dkrive hvem vi vet mye om, slik at de får et hint? Personlig må jeg si Barn&Engler, samt mamman til W og A ligger høyt på listen. Men de har begge blitt bedre i det siste. Lurt Mamman til Nurket var herlig naiv i starten, men det gikk seg til. Juliea med nytt nick = mye-mye bedre, men ser det glipper innimellom. Anonymous poster hash: 7446c...1cb
Anonym bruker Skrevet 30. august 2013 #8 Skrevet 30. august 2013 Jeg vet altfor mye om altfor mange her But I dont kiss and tell! Signerer. Vet skremmende mye om mange. Kunne lett funnet ut hvem mange er hvis jeg hadde hatt interesse av det. Kanskje vi heller burde dkrive hvem vi vet mye om, slik at de får et hint? Personlig må jeg si Barn&Engler, samt mamman til W og A ligger høyt på listen. Men de har begge blitt bedre i det siste. Lurt Mamman til Nurket var herlig naiv i starten, men det gikk seg til. Juliea med nytt nick = mye-mye bedre, men ser det glipper innimellom. Anonymous poster hash: 7446c...1cb Den vrien likte jeg. Jeg vet mye om Cath68, mamma'n til Will og Ailo, Barn&Engler, mamma'n til Nurket... Og sikkert noen fler som jeg ikke kommer på nå. Oppfordrer til å følge denne trenden heller enn den som hi etterspør da det faktisk sitter mennesker her og samler på info om brukerene Anonymous poster hash: 48422...7a8
Iiiiik Skrevet 30. august 2013 #9 Skrevet 30. august 2013 Det er jo mange som legger ut veldig mye informasjon, men jeg håper noen av dem anonymiserer og at noe av informasjonen som legges ut er anonymisert ift antall barn, kjønn, bosted osv. De som har bilde av seg selv i profilen ligger jo dårlig an med tanke på enkelte sprø forumdeltakere, ville aldri åpenbart så mye selv.
Cat.68 Skrevet 30. august 2013 #10 Skrevet 30. august 2013 Men så kommer det jo veldig mye an på HVA man deler og er åpen om.Det som er farlig er om man tar ut skjelettene ur skapet her inne og håper de skal holdes hemmelige, fordi dem kan gjøre skade på familje eller venner. Det er jo akkurat slikt stalkere samler på. Men om man deler ting som alle i din omgivelse allerede vet, eller er helt grei kommer ut så ser jeg ikke problemet. En regel er å ikke legge ut noe her inne som ikke tåler dagens lys ,eller som du kan stå inne med irl.
Edelweis Skrevet 30. august 2013 #11 Skrevet 30. august 2013 Har fått med meg at frøken førstegangs skal skilles. sug lut er borte og jeg husker alltid bildet til vicky p,cat, og lagå.
MammantilNurket Skrevet 30. august 2013 #12 Skrevet 30. august 2013 (endret) Cat 68 kan finne ting som har blitt borte Endret 30. august 2013 av MammantilNurket
Gjest Morn du Skrevet 30. august 2013 #13 Skrevet 30. august 2013 Var 68 kan finne ting som har blitt borte Hæ?
MammantilNurket Skrevet 30. august 2013 #14 Skrevet 30. august 2013 Var 68 kan finne ting som har blitt borte Hæ? haha gikk litt fort her.
Bananen Skrevet 30. august 2013 #15 Skrevet 30. august 2013 Har det ikke vært nok outing i det siste? Håpløst innlegg hi, som oppfordrer til outing! Jeg er så snerpen at jeg har rapportert tråden, for syns ikke denne har så mye på ett anonymforum å gjøre! Oppfordrer dere til å legge denne død, og slutte å svare, før folk faktisk svarer på hi's oppfordring!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå