Bustetroll Skrevet 29. august 2013 #1 Skrevet 29. august 2013 Jeg må bare prøve her også jeg. Jeg trenger en ny sofa!!! Har lagt ut annonse på finn under "ønskes kjøpt" men de som svarer der mangler tydelig noen skruer.I annonsen står det noe sånt som: "Den må være under 2 meter, og komme gjennom en dør som er 70 cm. Max pris er 1500 INKLUDERT levering, som jeg er avhengig av" Så får jeg sms'er og mail . " Hei, jeg har en sofa, den er 230, må hentes, og koster 3000 :)" Er det mulig?Men, over til saken..Noen som selger / gir bort en sofa i Oslo-Akershus området? Levering skjer isåfall til Kolbotn.Helst Skinn/imitert skinn, beige eller svart eller brun. Ikke klippan. Og med kriteriene som nevnt over.
Heltefrøken Skrevet 29. august 2013 #2 Skrevet 29. august 2013 Tror du skal slite med å få til det der altså . Du vil ikke betale mer enn 1500 og i tillegg få den levert hjem til deg ? Lykke til
Anonym bruker Skrevet 29. august 2013 #3 Skrevet 29. august 2013 Tror du skal slite med å få til det der altså . Du vil ikke betale mer enn 1500 og i tillegg få den levert hjem til deg ? Lykke til Det er slett ikke umulig. Mange gir bort sofaer i Oslo/Akershusområdet, og da kan man i dette tilfellet tjene 1.500 på å levere den. Anonymous poster hash: f888b...acf
Anonym bruker Skrevet 29. august 2013 #4 Skrevet 29. august 2013 Jeg må bare prøve her også jeg. Jeg trenger en ny sofa!!! Har lagt ut annonse på finn under "ønskes kjøpt" men de som svarer der mangler tydelig noen skruer. I annonsen står det noe sånt som: "Den må være under 2 meter, og komme gjennom en dør som er 70 cm. Max pris er 1500 INKLUDERT levering, som jeg er avhengig av" Så får jeg sms'er og mail . " Hei, jeg har en sofa, den er 230, må hentes, og koster 3000 :)" Er det mulig? Men, over til saken.. Noen som selger / gir bort en sofa i Oslo-Akershus området? Levering skjer isåfall til Kolbotn. Helst Skinn/imitert skinn, beige eller svart eller brun. Ikke klippan. Og med kriteriene som nevnt over. Jeg har en sofa som er under 2 meter, altså 3seter, som du kan få for 1000kr og kjørt hjem til deg, men den er lys/grå da? Anonymous poster hash: b87cc...6b3
Bustetroll Skrevet 29. august 2013 Forfatter #5 Skrevet 29. august 2013 Jeg må bare prøve her også jeg. Jeg trenger en ny sofa!!! Har lagt ut annonse på finn under "ønskes kjøpt" men de som svarer der mangler tydelig noen skruer. I annonsen står det noe sånt som: "Den må være under 2 meter, og komme gjennom en dør som er 70 cm. Max pris er 1500 INKLUDERT levering, som jeg er avhengig av" Så får jeg sms'er og mail . " Hei, jeg har en sofa, den er 230, må hentes, og koster 3000 :)" Er det mulig? Men, over til saken.. Noen som selger / gir bort en sofa i Oslo-Akershus området? Levering skjer isåfall til Kolbotn. Helst Skinn/imitert skinn, beige eller svart eller brun. Ikke klippan. Og med kriteriene som nevnt over. Jeg har en sofa som er under 2 meter, altså 3seter, som du kan få for 1000kr og kjørt hjem til deg, men den er lys/grå da? Anonymous poster hash: b87cc...6b3 Bilde ?
Bustetroll Skrevet 29. august 2013 Forfatter #6 Skrevet 29. august 2013 Tror du skal slite med å få til det der altså . Du vil ikke betale mer enn 1500 og i tillegg få den levert hjem til deg ? Lykke til Det går så bra så.
Anonym bruker Skrevet 29. august 2013 #7 Skrevet 29. august 2013 Jeg må bare prøve her også jeg. Jeg trenger en ny sofa!!! Har lagt ut annonse på finn under "ønskes kjøpt" men de som svarer der mangler tydelig noen skruer. I annonsen står det noe sånt som: "Den må være under 2 meter, og komme gjennom en dør som er 70 cm. Max pris er 1500 INKLUDERT levering, som jeg er avhengig av" Så får jeg sms'er og mail . " Hei, jeg har en sofa, den er 230, må hentes, og koster 3000 :)" Er det mulig? Men, over til saken.. Noen som selger / gir bort en sofa i Oslo-Akershus området? Levering skjer isåfall til Kolbotn. Helst Skinn/imitert skinn, beige eller svart eller brun. Ikke klippan. Og med kriteriene som nevnt over. Jeg har en sofa som er under 2 meter, altså 3seter, som du kan få for 1000kr og kjørt hjem til deg, men den er lys/grå da? Anonymous poster hash: b87cc...6b3 Bilde ? Men den er ikke i skinn, men stoff. Glemte å skrive det i første innlegget. Anonymous poster hash: b87cc...6b3
Bustetroll Skrevet 29. august 2013 Forfatter #8 Skrevet 29. august 2013 Jeg må bare prøve her også jeg. Jeg trenger en ny sofa!!! Har lagt ut annonse på finn under "ønskes kjøpt" men de som svarer der mangler tydelig noen skruer. I annonsen står det noe sånt som: "Den må være under 2 meter, og komme gjennom en dør som er 70 cm. Max pris er 1500 INKLUDERT levering, som jeg er avhengig av" Så får jeg sms'er og mail . " Hei, jeg har en sofa, den er 230, må hentes, og koster 3000 :)" Er det mulig? Men, over til saken.. Noen som selger / gir bort en sofa i Oslo-Akershus området? Levering skjer isåfall til Kolbotn. Helst Skinn/imitert skinn, beige eller svart eller brun. Ikke klippan. Og med kriteriene som nevnt over. Jeg har en sofa som er under 2 meter, altså 3seter, som du kan få for 1000kr og kjørt hjem til deg, men den er lys/grå da? Anonymous poster hash: b87cc...6b3 Bilde ? Men den er ikke i skinn, men stoff. Glemte å skrive det i første innlegget. Anonymous poster hash: b87cc...6b3 Går også bra. Bare førstevalget som er skinn, pga baby og søl osv. Har nå en burgunder stygg sofa. Stua føles bare ekkel med den sofaen:P Må ha en som passer inn.. og et nytt bord, men der kan jeg få farfar til å kjøre for meg. Det er ikke plass til meg + baby + sofa i bilen hans, heh.
Anonym bruker Skrevet 29. august 2013 #9 Skrevet 29. august 2013 Her er bildet. Anonymous poster hash: b87cc...6b3
Bustetroll Skrevet 29. august 2013 Forfatter #10 Skrevet 29. august 2013 (endret) Her er bildet. Anonymous poster hash: b87cc...6b3 Jeg vil ha ! det er vanlig stoff ikkesant? Det er ikke sånn fløyelaktig? Endret 29. august 2013 av Skeptisimo
Heltefrøken Skrevet 29. august 2013 #11 Skrevet 29. august 2013 Tror du skal slite med å få til det der altså . Du vil ikke betale mer enn 1500 og i tillegg få den levert hjem til deg ? Lykke til Det går så bra så. Men ingenting er jo bedre enn det Hadde jeg aldri trodd men , ser jo det er mulig
Bustetroll Skrevet 29. august 2013 Forfatter #12 Skrevet 29. august 2013 Tror du skal slite med å få til det der altså . Du vil ikke betale mer enn 1500 og i tillegg få den levert hjem til deg ? Lykke til Det går så bra så. Men ingenting er jo bedre enn det Hadde jeg aldri trodd men , ser jo det er mulig Hehe ja! Med internett får man til det meste, h hi
Lulusen Skrevet 29. august 2013 #13 Skrevet 29. august 2013 Bor på Kolbotn og har en hvit IKEA toseter stoff sofa som du kunne fått levert for 500. Men kanskje ikke den fargen du ønsker?
Bustetroll Skrevet 29. august 2013 Forfatter #14 Skrevet 29. august 2013 Bor på Kolbotn og har en hvit IKEA toseter stoff sofa som du kunne fått levert for 500. Men kanskje ikke den fargen du ønsker? Joda, bilde?
Lulusen Skrevet 29. august 2013 #15 Skrevet 29. august 2013 http://m.ikea.com/no/no/catalog/products/spr/09875803/
Bustetroll Skrevet 29. august 2013 Forfatter #16 Skrevet 29. august 2013 http://m.ikea.com/no/no/catalog/products/spr/09875803/ Men hvordan ser den jeg evt kjøper ut? hehe. Ser det er veldig mange ektorp ute på finn, noen er fine, mens andre ser helt forferdelige ut.. men ser den ok ut vil jeg gjerne ha den.
Lulusen Skrevet 29. august 2013 #17 Skrevet 29. august 2013 Den er lite brukt, men har stått lenge til pynt i et rom, så muligens trekkene må vaskes!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå