Gå til innhold

Annika møbler fra jysk.Dårlige?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg trenger en eller to nye møbler til stuen og funderer på noe i den serien. Erfaringer? Har litt dårlig råd for tiden så prismessig er de perfekte. Er de møblene skikkelig dårlige?

 

Tenkte ha andre knotter på da:)



Anonymous poster hash: 73636...cd0
Skrevet

De er kjempefine og i god kvalitet:) syns jeg iallefall.

Skrevet

Jeg hadde en skjenk engang. Den var fin, men tålte ikke så mye nei :/ Men helt greit å ha for noen år, til du kanskje har bedre råd :) De er jo fine å se på. 



Anonymous poster hash: 5659d...ebc
Skrevet

Hmm, var ikke så mange svar men de var jammen veldig forskjellige:))

Takk uansett; og som ei sier så er det snakk om å ha noen år mens en finner noe annet en liker;)



Anonymous poster hash: 73636...cd0
Skrevet

jeg har en sånn sittebenk(heter det slagbenk?) fra den serien, og jeg må si at det er noe forbanna ræl! Jeg visste jo fra før av at man aldri skal kjøpe møbler fra jysk fordi de har så forferdelig dårlig kvalitet, men det var den eneste hvite slagbenken jeg fant med rikitge mål, så da ble det den, da. og jeg angrer!

Skrevet

Vi har hatt sjenken i 4 år og den begynner nå å bli litt sliten, men summa summarum er jeg veldig fornøyd.

 

Anonymous poster hash: 81bc1...1ad

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...