Anonym bruker Skrevet 10. juli 2013 #1 Skrevet 10. juli 2013 Hva syns dere Amathea eller Milla ? Liker begge veldig godt Anonymous poster hash: 194d1...808 Anonymous poster hash: 5bf11...4b4
Ammie Skrevet 10. juli 2013 #2 Skrevet 10. juli 2013 Jeg liker begge, men liker Amathea best (selv om jeg syns det ser litt konstruert ut). Vil også foreslå Amadea.
Casthovic Skrevet 10. juli 2013 #3 Skrevet 10. juli 2013 Amathea er navnet på den bedriften som hjelper deg å ta ett valg angående abort så klarer ikke skjønne at dette er ett navn. Ville gjort som Ammie og valgt Amadea eller eventuelt bare Mathea i stedet men personlig liker jeg Milla best.
sommertiara Skrevet 10. juli 2013 #4 Skrevet 10. juli 2013 Amathea er navnet på den bedriften som hjelper deg å ta ett valg angående abort så klarer ikke skjønne at dette er ett navn. Jepp, ville derfor ikke valgt det, selv om jeg vet det er i bruk. Ville heller gått for Mathea i så fall, men jeg liker Milla bedre
Gjest Siklerotte Skrevet 11. juli 2013 #5 Skrevet 11. juli 2013 Jeg tenker at det ikke nødvendigvis behøver å være så negativt å ha samme navn som en informasjon- og veiledningsstiftelse om svangerskap og abort, jeg tipper at jeg sikkert deler navn med en haug med stiftelser for et eller annet selv, uten at det preger hverdagen. Er dessuten rimelig sikker på at Amathea er en ukjent stiftelse for flere enn den er kjent for. Jeg liker dog ikke navnet, så Milla er vel det beste alternativet av de to.
inimini Skrevet 11. juli 2013 #7 Skrevet 11. juli 2013 Ville valgt Mathea istedenfor Amathea! Men hvis Mathea ikke er et forslag ville jeg valgt Milla
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå