Anonym bruker Skrevet 5. juli 2013 #1 Skrevet 5. juli 2013 Lurte på når dere andre forteller barna at dem skal bli storebror/søster? Anonymous poster hash: c0f3f...91a
Heklemamma Skrevet 5. juli 2013 #2 Skrevet 5. juli 2013 Vi ventet til etter uke 13 sist, tror vi gjør det denne gangen også. Bare to uker igjen. Tror jeg skal klare å holde på hemmeligheten til da. Men hun har mistanke da.. Så mye mulig hun egentlig vet det..
Musemorbr / Skrevet 5. juli 2013 #3 Skrevet 5. juli 2013 Siden han er 2.5 og helst vil løftes på, og spreller og hopper på mamma av og til, har jeg fortalt han litt med en gang. Jeg sier at mamma ikke kan løfte, eller at han må være forsiktig med mammas mage fordi mamma prøver å lage en baby inni der. Jeg har sakt at han kanskje får en bror, eller søster, og han har svart at det er fint og hun skal hete Oslo. Jeg prøver å inkludere han fra starten, for han må lære å være litt mer forsiktig nå fremover.
Verbena Skrevet 5. juli 2013 #4 Skrevet 5. juli 2013 Regner med vi forteller det til ungene etter ul om 3uker om alt ser bra ut. Vil da være i uke7/8 og på ferie hos min foreldre, litt greiere å fortelle nyheten ansikt til ansikt enn over telefon når de bor så langt unna. Meb jeg tro at begge to har mistanker allerede siden jeg praktisktalt har gått i hi de siste ukene :-)
En til, please. Skrevet 6. juli 2013 #5 Skrevet 6. juli 2013 (endret) Jeg kommer til å fortelle det etter OUL en gang. Endret 6. juli 2013 av En til, please.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå