Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Da er jeg 5 uker på vei og har ikke hatt noe særlige symptomer enda. litt i Puppene innimellom, ikke noe særlig kvalme og kun litt smerte nedom innimellom. Ikke de størte plagene.

Sist gang var jeg skikkelig kvalm fra begynnelsen, så slipper det for no. Heldigvis.

 

E de noen andre med symptomer i denne uken??????

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hvis jeg er heldig så er jeg og 5 uker på vei. Hatt en del svakt positive tester og legen var ikke sikker han heller.

Men hadde noen symptomer; urolig mage, oppblåst, tørr i munn, vondt i ryggen og en merkelig fornemmelse at det foregikk noe nedentil, men er er alt borte.

Skrevet

Jeg er også 5 uker på vei i dag! :-) har ikke så mye jeg heller! Litt kvalm innimellom, og veldig trøtt! :-) så springer jeg mye på do og har litt murringer og stikkninger nedi der! Litt ømme bryster, men ikke så veldig!

Skrevet

Ikke så mye springing på do enda. Men er litt uggen om mornigene når jeg ikke har spist. Men kommer seg litt heldigvis. Håper det kun ikke blir for gale. Hadde sv.forgiftning sist og det ble keisersnitt i uke 33+3, ho var kun 1310 gr. og 40.5 cm. Satser på en bedre svangerskap denne gangen og skal være mer obs på hva jeg eter og slikt. Var desverre ikke så flink sist. Men alt er herlig med jento og er no 2.5 år. Og ho er glad i små barn og babyer som jeg har merket når jeg ser ho med fetteren sin og andre. :):). Så det er no ganske så posetivt det og.:):)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...