Gå til innhold

Alle symptomer borte?!!?!


Anbefalte innlegg

Jeg kuttet ut prevensjon i april (p-ring) og vet jeg hadde mens i mai, men klarer ikke for alt i verden å huske når. Hadde liksom forberet meg på at dette kunne ta tid.

Nå er vi jo snarti juli og mensen har ikke kommet. Har hatt litt symptomer som kan tyde på en graviditet, men kan være noe helt annet og. Har hatt vondt i korsryggen, urolig mage og veldig oppblåst, tørr i munn og en følelse av at det foregår noe der nede, men kan ikke sammenligne det med noe

 

Har tatt 4 hjemmetester (CB) og en test hos legen. Alle sammen har vært veldig svake og snille damen på laben som tok testen sa at jeg kanskje ikke var så langt på vei som jeg trodde eller det kunne være uregelmessigheter som slo ut(????) så jeg skal tilbake neste uke med morgenurin. Hvis den var like svakt positiv skulle de ta blodprøve.

 

I dag så har jeg ikke merket noen av de symptomene, og jeg kjenner at depresjonen trenger på. Noen som har opplevd noe lignende? Trenger en solskinnshistorie :)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/144060827-alle-symptomer-borte/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Takk, Julibaby 2013 :) og masse lykke til videre!!

 

Jeg vet jeg ikke burde, men jeg sammenligner med det forrige svangerskapet. Der var det ALDRI tvil, for å si det sånn. Tviholder i det faktum at jeg ikke har merket noe ubehag/smerte og at det ikke har kommet en dråpe av noe som kan minne om blod en gang.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...