Gå til innhold

Back, again


Renate har ♂09, ønsker 1 til

Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Etter en SA i desember 2011 og iherdig prøving etterpå la vi prøvingen på is. Jeg har gått ned 18 kilo siden vi la prøvingen på is i september i fjor (har fortsatt en 12-15 kilo til overs fortsatt) men har nå blitt enige om og begynne prøvingen igjen! :)

 

Da vi prøvde sist varierte syklusene mine fra 30-60 dager. De siste 4 mnd har de vært på 30 dager. Og nå som vi endelig bestemmer oss for og begynne begynner det og tukle igjen. Men vi (jeg) er ved godt mot og håper snart på en positiv test!

 

Har en gutt fra før som satt på 1. forsøk og den vi mistet satt også på 1. Så nå håper vi at vi er like heldige denne gangen også :)

Endret av Renate har ♂09, ønsker 1 til
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Gratulerer med flott vektnedgang!! Du har virkelig vært flink! Kanskje det er det psykiske som spiller inn på syklusen din? Vet ikke om det er mulig, men det virker jo nesten sånn, siden du har hatt stabil syklus når dere ikke har prøvd.

Lykke til, håper at dere får full pott raskt :)

Skrevet

Ja, jeg vet ærlig talt ikke. Syklusen tullet tidligere fordi jeg var så overvektig. Etter vektnedgangen har det vært bra. Men nå har jeg hatt en del blødninger, i dag også faktisk - bitte litt på papiret. Så vi får bare vente og se :) 

Skrevet

Gratulerer med vektnedgangen!! Og masse lykke til med prøvingen :)

Skrevet

Takk dere. Blir en spennende tid fremover nå :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...