Gå til innhold

Kvalm/uvel/vondt i magen på kveldene?


Anbefalte innlegg

Er det flere som har det slik? Blir skikkelig uggen utover tidlig ettermiddagen, og så fortsetter det bare helt til jeg skal legge meg. Er både magevondt og kvalme. Og litt oppblåsthet også. Ikke helt sånn spy-kvalm, men ille nok allikevel.. Ubehagelig :s

Synes det er merkelig at jeg ikke er sånn på morgenen, men får det utover dagene/kveldene i stedet... :P

Fortsetter under...

Jeg kjenner at jo mer sliten jeg blir, jo dårligere blir jeg. Og siden jeg har to barn fra før, og et hus under oppussing, så blir jeg j****** dårlig om kveldene. Helt grusomt. Legger meg klokka 20.00 rett etter at jeg har stelt og lagt barn. hehe. Og likevel er jeg ikke opplagt når jeg våkner om morran. Men, vi får trøste oss med at det forhåpentligvis går over om noen uker.

Jeg kjenner også kvalmen og at jeg er uvel mest på kveldene.. Greit å slippe den verste kvalmen på jobben, men jeg er ofte veldig sliten når jeg kommer hjem og orker ikke å gjøre så mye.. Skal bli godt å få tilbake litt energi igjen:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...