elin Skrevet 10. juni 2013 #1 Skrevet 10. juni 2013 Heisann. Vi foretar en oppgradering i morgen, tirsdag, klokken 10.00. Regner med en nedetid på to timer. Vil ikke komme veldig mange synlige endringer, men en litt fin en er at sitatboksen kommer opp i innlegget når dere siterer. Og ikke alle denne kodingen. Elin
elin Skrevet 11. juni 2013 Forfatter #2 Skrevet 11. juni 2013 Da har vi oppgradert og alt skal være på stell. Si gjerne i fra om dere ser noe som ikke stemmer eller om det er andre spørsmål. Elin.
elin Skrevet 11. juni 2013 Forfatter #3 Skrevet 11. juni 2013 Til info: Ser at siste innlegg ikke er helt i orden, men vi holder på med den!
Gjest Siklerotte Skrevet 11. juni 2013 #4 Skrevet 11. juni 2013 Det er jo tilnærmet umulig å skille siterte innlegg fra nye innlegg etter den nye oppdateringen (mobilversjonen, har ikke sett på PC). Alt går i ett og skiller eventuelt bare med et nick eller en kode. Veldig rotete. Tidligere var det jo tydelig hva som ble sitert, nå går bare all tekst i ett. Det bør gjøres noe med.
elin Skrevet 11. juni 2013 Forfatter #5 Skrevet 11. juni 2013 Det er jo tilnærmet umulig å skille siterte innlegg fra nye innlegg etter den nye oppdateringen (mobilversjonen, har ikke sett på PC). Alt går i ett og skiller eventuelt bare med et nick eller en kode. Veldig rotete. Tidligere var det jo tydelig hva som ble sitert, nå går bare all tekst i ett. Det bør gjøres noe med. . Prøver med en test nå!
elin Skrevet 11. juni 2013 Forfatter #6 Skrevet 11. juni 2013 Fra pc igjen - Ja, her må jo boksen på. Skal si i fra med en gang!
elin Skrevet 11. juni 2013 Forfatter #7 Skrevet 11. juni 2013 Det er jo tilnærmet umulig å skille siterte innlegg fra nye innlegg etter den nye oppdateringen (mobilversjonen, har ikke sett på PC). Alt går i ett og skiller eventuelt bare med et nick eller en kode. Veldig rotete. Tidligere var det jo tydelig hva som ble sitert, nå går bare all tekst i ett. Det bør gjøres noe med. Da skal den være i orden om du tømmer loggen din på mobilen eller laster siden på nytt.
Gjest Siklerotte Skrevet 11. juni 2013 #8 Skrevet 11. juni 2013 Det er jo tilnærmet umulig å skille siterte innlegg fra nye innlegg etter den nye oppdateringen (mobilversjonen, har ikke sett på PC). Alt går i ett og skiller eventuelt bare med et nick eller en kode. Veldig rotete. Tidligere var det jo tydelig hva som ble sitert, nå går bare all tekst i ett. Det bør gjøres noe med. Da skal den være i orden om du tømmer loggen din på mobilen eller laster siden på nytt. Der, ja! Supert!
Gjest sug lut Skrevet 11. juni 2013 #9 Skrevet 11. juni 2013 Hei! Likes synes nå ikke på innleggene, bare på varsler.
elin Skrevet 11. juni 2013 Forfatter #10 Skrevet 11. juni 2013 Heisann. Hm, er du på web? Ser du at jeg har liket innlegg til siklerotte over?
Himmel og hav Skrevet 11. juni 2013 #11 Skrevet 11. juni 2013 Hei! Likes synes nå ikke på innleggene, bare på varsler. Sånn er det her også. Jeg har likt innlegget til Luten, men det synes ikke noe sted. Det er jo litt stusslig. Hva er vitsen med den funksjonen da?
Gjest sug lut Skrevet 11. juni 2013 #12 Skrevet 11. juni 2013 Hei! Likes synes nå ikke på innleggene, bare på varsler. Sånn er det her også. Jeg har likt innlegget til Luten, men det synes ikke noe sted. Det er jo litt stusslig. Hva er vitsen med den funksjonen da? Det synes ikke, nei, så da tror jeg jo at ingen liker meg. Jeg ser ikke din liking heller, Elin.
TSP Skrevet 11. juni 2013 #13 Skrevet 11. juni 2013 Hei, jeg ser på problemet, det er klart det skal vises!
Gjest sug lut Skrevet 11. juni 2013 #16 Skrevet 11. juni 2013 Nå skal det fungere igjen Hurra! men... nå står det bare "quote" i stedet for hvem man siterer....
Gjest sug lut Skrevet 11. juni 2013 #17 Skrevet 11. juni 2013 Nå skal det fungere igjen Hurra! men... nå står det bare "quote" i stedet for hvem man siterer.... Hm, nei det er visst i orden overalt UNNTATT når jeg siterer Himmel og Hav!
TSP Skrevet 11. juni 2013 #18 Skrevet 11. juni 2013 Kan du lenke meg til ett innlegg som du har problemer med å sitere er du snill?
Gjest sug lut Skrevet 11. juni 2013 #19 Skrevet 11. juni 2013 Kan du lenke meg til ett innlegg som du har problemer med å sitere er du snill? Hvis du ser innlegg nr 12 i denne tråden, der det ikke står Himmel og Hav, men bare quote.
Gjest sug lut Skrevet 11. juni 2013 #20 Skrevet 11. juni 2013 Forresten er det fortsatt overalt merkelig MENS man siterer, selv om det retter seg etterpå når man lagrer.
Himmel og hav Skrevet 11. juni 2013 #21 Skrevet 11. juni 2013 Nå skal det fungere igjen Hurra! men... nå står det bare "quote" i stedet for hvem man siterer.... Hm, nei det er visst i orden overalt UNNTATT når jeg siterer Himmel og Hav! Det er bare fordi jeg er så spesiell
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå