Krepsen79 Skrevet 27. mai 2013 #1 Skrevet 27. mai 2013 Hei, starter opp en side for dem som skal blir foreldre i løpet av februar 2014. Regner med at de fleste ikke får vite det før i løpet av de kommende ukene. Håper at jeg fortsatt er her da, med foreløpig termin 2. februar 2014
great Skrevet 27. mai 2013 #2 Skrevet 27. mai 2013 Var på apoteket i dag, men turte ikke og kjøpe med meg test. Har et par erfaringer med at når jeg har gjort det, kommer mensen. Venter til helgen . Og da er det godt over en uke på overtid. Hører fra meg igjen. !
Krepsen79 Skrevet 27. mai 2013 Forfatter #3 Skrevet 27. mai 2013 Ser frem til det Great Selv testet jeg to dager for tidlig, har hatt fryseforsøk med offisiell testdag om 2 dager. For å være ærlig så har jeg holdt på å teste i 4 dager allerede Klarer ikke å holde meg. Gleder meg til vi er mange her inne
Ønsker meg en til<3 Skrevet 27. mai 2013 #4 Skrevet 27. mai 2013 Jeg hopper også inn her! forløbig termin 2 februar på meg også. Håper knøttet klorer seg fast helt til det er ferdig:). Hvordan går det med deg? Her er det ømme pupper, trøtt og svimmel foreløbig, håper det kommer flere sikre tegn på
Ønsker meg en til<3 Skrevet 27. mai 2013 #5 Skrevet 27. mai 2013 at det har kommet for å bli etterhvert:)
Krepsen79 Skrevet 27. mai 2013 Forfatter #6 Skrevet 27. mai 2013 Siden jeg går på progynova og crinone så vet jeg ikke hva som er gravid symptomer og hva som er medisiner. Har hatt fryseforsøk med styrt syklus. Testet nå i ettermiddag igjen. Fortsatt en svak strek der :-)
Millie84 Skrevet 27. mai 2013 #7 Skrevet 27. mai 2013 Testet i dag, først med svak strek og så med "Gravid, 2-3 uker". Har hatt ømme pupper, noe kvalme og søtsug i over ei uke, utrolig deilig endelig å kunne ta test!
great Skrevet 28. mai 2013 #8 Skrevet 28. mai 2013 Gratulerer alle sammen . Håper vi blir mange Skal ta testen til helgen . Etter to års prøving , blir liksom 4 dager over ikke så mye. Har foreløpig bare litt ømme pupper , tung i hodet og oppblåst mave ( kanskje jeg må glemme at shortsene skal passe i sommer ) Har sett på evnt termin dato , er testen positiv blir det 03.feb.
Lille Ru Skrevet 29. mai 2013 #9 Skrevet 29. mai 2013 Hei! Gratulerer til dere alle. Jeg prøver meg for første gang i forumet 1. trimenster. Gjennomførte IVF for 15 dager siden, og har 4. dagen på rad testet positivt. Det er faktisk første gang jeg har fått positiv test, nesten ikke til å tro. I følge terminkalkulatoren har jeg termin 1. februar. I går fikk jeg tatt ein HCG-prøve på legesenteret, så nå er det bare å vente på det resultatet. klem
Heklemamma Skrevet 29. mai 2013 #10 Skrevet 29. mai 2013 Slenger meg på. Termin 03.02.2014. Testet i dag, 5 dager på overtid. Håper virkelig jeg blir værende her inne. For vi gleder oss til å bli trebarnsforeldre i februar <3
Krepsen79 Skrevet 30. mai 2013 Forfatter #11 Skrevet 30. mai 2013 Gratulerer alle sammen! Jeg må nok allerede forlate dere igjen. Her var det kjemisk graviditet. Sånn er det med fryseforsøk Flott å se noen fra Bli gravid her inne allerede. Kommer til å se innom til dere av og til.
1.gangsprøver Skrevet 30. mai 2013 #12 Skrevet 30. mai 2013 Da lister jeg meg inn her, for tredje gang på under ett år! Håper virkelig jeg sitter med baby i armene denne gangen Jeg er forresten 24 og samboer er 26 foreløpig termin er 06.02, og jeg er 4 + 2 i dag Gratulerer til alle!
FirstAidKit Skrevet 30. mai 2013 #13 Skrevet 30. mai 2013 Hei! Slenger meg med her. Foreløpig termin 1.februar. Vi venter nr 2 Gratulere til alle!
Gjest MamsMø Skrevet 30. mai 2013 #14 Skrevet 30. mai 2013 Kaster meg med jeg også! Foreløpig termin 2/2-14 En liten uplanlagt, men veldig velkommen nr 5 Yngstemann er 6, 5 mnd så detta blir moro :-D Gratulerer alle sammen! Håper vi brått har baby i armene Og til deg som startet tråden; Det var trist å lese... Velkommen tilbake!
Sofio Skrevet 30. mai 2013 #15 Skrevet 30. mai 2013 Jeg melder meg inn her jeg, har også termin 02/02-14 som flere av dere
Lille Ru Skrevet 30. mai 2013 #16 Skrevet 30. mai 2013 Hei! Gratulerer til dere alle. Jeg prøver meg for første gang i forumet 1. trimenster. Gjennomførte IVF for 15 dager siden, og har 4. dagen på rad testet positivt. Det er faktisk første gang jeg har fått positiv test, nesten ikke til å tro. I følge terminkalkulatoren har jeg termin 1. februar. I går fikk jeg tatt ein HCG-prøve på legesenteret, så nå er det bare å vente på det resultatet. klem Fikk svar på HCG-prøven i dag. Den var på 107 (14 dager etter innsett), så nå er det bare å vente og håpe den stiger.
Krepsen79 Skrevet 30. mai 2013 Forfatter #17 Skrevet 30. mai 2013 Godt å høre Lille Ru. Tusen takk MamsenMø! Jeg kommer nok tilbake til 1. trimester men om noen måneder.
chd1989 Skrevet 30. mai 2013 #18 Skrevet 30. mai 2013 hei! jeg er 24, sambo 23. har også termin 02.02 og har en gutt på 9 mnd
traktorjenta Skrevet 31. mai 2013 #19 Skrevet 31. mai 2013 (endret) Tok en test i dag. Den var positiv. 3 uker og 4 dager. Vil ikke innrømme det enda siden jeg har mistet tre fra før. Blir nok inneforstått at jeg er gravid når jeg har tatt ultralyd tenker jeg.. Endret 31. mai 2013 av traktorjenta
1.gangsprøver Skrevet 1. juni 2013 #20 Skrevet 1. juni 2013 Tok en test i dag. Den var positiv. 3 uker og 4 dager. Vil ikke innrømme det enda siden jeg har mistet tre fra før. Blir nok inneforstått at jeg er gravid når jeg har tatt ultralyd tenker jeg.. Gratulerer med positiv test trist å høre at du har mistet så mange ganger.. selv er jeg nå gravid for tredje gang siden august i fjor..skal til legen på mandag så han kan bestille tidlig ul.. kjenner at jeg ikke helt har tro på dette.. mn håper jo at alle gode ting er tre Har du fått utredning?
lillemirakel2014 Skrevet 1. juni 2013 #22 Skrevet 1. juni 2013 Testa svakt positivt på IKM i dag! 4 + 0. Foreløpig termindato 10- februar 2014. Etter 4 SA/MA (siste nå i mars) så er dette vanskelig å ta innover seg og tørre å ha tro på. Føler de neste 8 ukene vil bli utrolig lange...
traktorjenta Skrevet 2. juni 2013 #23 Skrevet 2. juni 2013 Gratulerer Lillemirakel 2013:) Fikk utredning ja. skulle ha begynt på pergotime nå på neste mens. Men det slapp jeg denne gang. Er utrolig glad for det. Merket at jeg hadde litt ømme bryster så da måtte jeg ta test. Har tatt tre stk nå men vil ikke helt innrømme det for meg selv enda før det har gått 12 uker siden det ikke har gått så bra før. Skal til lege snart så skal jeg be om en tidlig ultralyd..
lillemirakel2014 Skrevet 2. juni 2013 #24 Skrevet 2. juni 2013 Gratulerer Lillemirakel 2013:) Fikk utredning ja. skulle ha begynt på pergotime nå på neste mens. Men det slapp jeg denne gang. Er utrolig glad for det. Merket at jeg hadde litt ømme bryster så da måtte jeg ta test. Har tatt tre stk nå men vil ikke helt innrømme det for meg selv enda før det har gått 12 uker siden det ikke har gått så bra før. Skal til lege snart så skal jeg be om en tidlig ultralyd.. Takk for det traktorjenta Og i liiige så! Måtte spiren din klamre seg fast denne gangen :-) Hvilken utredning har du hatt? (hvilke type tester/hva fant de ut?) Men så bra at det klaffet før du skulle starte på pergo! Kjenner i allefall til den der at det er vanskelig å tro på, til tross for positive tester.. Det er noe med å få se det på en ultralyd. Da først er det lettere å tørre å ta innover seg og tro på.. Er du langt i dag forresten?
bonden Skrevet 2. juni 2013 #25 Skrevet 2. juni 2013 sniker meg inn her med foreløpig termin 12. februar!! Lykke til alle sammen!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå