Gå til innhold

Emmaljunga Nitro med City Bag


Anbefalte innlegg

Gjest Helio14
Skrevet

Noen som har erfaring med Nitro? Hvordan er den på grus/skog/snø? Ser det er mulig å kjøpe vinterhjul også. Ser liten og lett ut i forhold til Duo Edge.. :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Mener barnvagnsblogg.se har testet den og evt. ozone. Den er mindre og lettere enn Edge duo. Men husk da at bagen også blir en del mindre og smalere. Sportsdelen er samme som på City cross. Den er veldig fin, lun og polstret. På snø, grus og terreng får du ikke samme framkomnelighet som du får på vogner med luftdekk. Jeg foretrekker luftdekk (har også hatt city cross, Bugaboo cam og Brio go). Men bor man i by er det veldig praktisk med en lett og nett vogn som nitro er. Jeg har allikevel aldri følt jeg har kunnet klare meg med en vogn med små framhjul alene, har derfor hatt minimum to vogner, en nett sak og en "traktor" ;-) Ta en titt på Bugaboo buffalo også du, der har du vogna si som har det meste ;-)

Gjest Helio14
Skrevet

hva er fordelene med Bugaboo buffalo? :) Har du en nettside hvor jeg finner den? :)

Skrevet

Du får romslig bag og flotte hjul som er gummidekk med skum innvendig, praktisk talt det samme som lufthjul. I tillegg til andre fine finesser. Du finner info på bla. bugaboo.com

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...