Gå til innhold

Begynnende melkeproduksjon


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Er like langt som deg, det kommer noen dråper når jeg klemmer på brystene...

Spent på hva det betyr, sist gang hadde jeg ingenting før fødsel og fikk aldri opp nok produksjon til fullamming, så håper det blir annerledes nå denne gang!

Har også hatt råmelk i flere måneder alt, er 37+3 i dag, og her blir det store våte flekker på lakenet om nettene.. :-) er andregangs jeg da, og hadde i overflod med melk sist og håper det blir slik denne gangen også. :-)

Annengangs og har kuttet presse ut noen dråper siden uke 30.

Fikk råmelken rundt samme tid som førstegangs og erfarte da at råmelk tidlig og masse melk har ingen sammenheng for meg. Mistet melka etter 3 uker jeg :-(

Annonse

Har hatt råmelk (mest om natten) siden uke 27-28.. Er nå i uke 33+5 og er fortsatt samme mengde.. Håper bare melka kommer da junior blir født. Fikk aldri melkmforrige gange, men legen tror det var pga at frøkna ble født nesten 5 uker for tidlig. Men hadde en dødfødsel i uke 22 for 3 år siden og da kom melka for fult..

Så vet aldri hvordan det blir.. Men håper inderlig at jeg får ammet denne gangen da det et siste barnet vi skal ha, :)

Har hatt overflod av melk alle gangene og har ammet dem til de var ett år. Har ikke lekket eller noe (har ikke klemt på heller) før melkeproduksjonen har kommet i gang før etter fødsel. Ammingen har gått veldig greit og har hatt mer enn nok melk hele ammeperioden :)

Håper det blir slik denne gangen også

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...