Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

hva synes dere om

 

Annabelle Marie, Emily Grace og Liam Alexander?

 

elsker de navnene

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Emily Marie hadde jeg valgt,det er vakkert :). Liam Alexander er også Nydelig :) Annabelle er veldig jålete og Grace er koselig i utlandet,men passer dårlig i norge.

Endret av stolt_guttemamma
Skrevet

Sorry, synes de var jålete/poppis...

Skrevet

jeg har valgt de for at jeg syns de er nydelig, jeg er veldig amerikanisert.. og fordi at de har en nydelig betydning. alt for navnet Annabelle første gang jeg hørte det og Marie har blitt brukt som mellom navn i tre generasjoner

Skrevet

Jeg kan se vi ikke har lik smak. Emily liker jeg! Marie og Alexander er pene og stødige, men så kjedelige som navn nummer to.

Skrevet

Emily Grace var fint. Annabelle Marie syns jeg er for tungt å si, dersom man skal bruke begge navn da. Liam syns jeg ingenting om, altfor mange som heter det. Men det er min smak.

Skrevet
Jeg liker Annabelle og Emily, men jeg synes det blir litt voldsomt med doppeltnavn.
Liam Alexander klinger bra men er litt anonymt sammenlignet med de andre.
Der er absolutt intet galt med navnene.
Skrevet

Amerikanisert, jålete og lite pent.

  • 3 uker senere...
Skrevet

Marie og Alexander er helt ok navn, resten er i MINE øyne helt totalt håpløse. Heldigvis er folk forskjellige...

Skrevet

Eller, det vil si, Emily, Liam og Grace er flotte navn, men ikke helt bra på norsk...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...