Gå til innhold

Oisann....tida har forsvunne!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Oisann...gjekk plutselig opp for meg at jeg er snart over i 3 trimester! Tida har gått så fort, men allikevel sakte...en uke igjen til jeg flytter over til 3 trimester! Fekk nesten en panikkfølelse da jeg sjekket hvor langt jeg faktisk er på vei :P

Det er andre svangerskapet og har ikke fulgt helt med på hva som skjer, har det travelt med ei lita halvanna år jente som krever sitt :)

 

Magen er stor og humper når gullet sparker fra seg :) fikk for et par dager siden spørsmål når det var tid for fødsel, det var vel bare en måned igjen nå?? Da jeg sa det var til sommeren, fikk jeg tilbake et stort spørsmålstegn om det var 2 inni der?? Hehe, vet jeg er stor, begynner å nærme meg høygravidmagen jeg hadde forrige gang :P

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja, godt tiden går fort da! :D Tenk så koselig med små bebiser!

En halv uke til jeg hopper inn i 3. trimester.

Skrevet

Jeg syns også tiden går fryktelig fort. Er enda noen uker til jeg skal over i 3 tri. Er 24+4, og i går var det ei som gjettet på at jeg var 3 måneder på vei :P har så liten mage!

Skrevet

Tiden går fort ja og det er så godt :) jeg har også en på 14 mnd som er en veldig aktiv gutt, vil helst leke og tulle med mamma'n sin :) Men ikke så lett med en stor mage, har allerede gått opp 10 kg og er bare 24+4 idag :)

Skrevet

Gleder meg til det nye nurket er ute, føler det er lenge igjen, men går tida like fort som den har gjort...så er det nok tid for å føde om et par uker :P Hehe :)

 

Begynner å bli litt tungt, spes med å løfte og bære på vesla med bekkenløsning i tillegg til stor mage...og det blir nok ikke bedre med tida :) godt jeg har god hjelp i samboeren ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...