HH80 Skrevet 4. mars 2013 #1 Skrevet 4. mars 2013 Oppdaget ma på ul idag . Skulle egentlig vært 9+1 men foster var bare 5 ... Kjip beskjed , men ser frem Til å bli ferdig med dagen idag på sykehus og begynne prøving igjen ..
En til, please. Skrevet 4. mars 2013 #2 Skrevet 4. mars 2013 Å nei! Så utrolig leit. Men er nok her inne på forumet en god stund til og skal heie på deg! Lykke til!
Tredjemann på vei :D Skrevet 4. mars 2013 #3 Skrevet 4. mars 2013 Oppdaget ma på ul idag . Skulle egentlig vært 9+1 men foster var bare 5 ... Kjip beskjed , men ser frem Til å bli ferdig med dagen idag på sykehus og begynne prøving igjen .. Uff.. Var nøyaktig det samme som skjedde med meg... Dro på UL første gang da jeg var 8+2, men jordmor fant kun en liten slags sekk. UL uka etter viste en stor og en liten pose og et ørlite embryo på ca.5 uker. (Dette var 7.februar.) Fikk tabletter med meg hjem slik at jeg fikk avsluttet det hele og ting kom ut 5 timer etter jeg hadde tatt tablettene. Har ikke vært og sjekket at alt er ute, men ganske sikker på det. Vi har i hvert fall begynt prøvingen igjen allerede, så blir spennende å se om vi er heldige og får det til igjen med en gang Sender deg en varm klem og håper dere lykkes neste gang!!
HH80 Skrevet 4. mars 2013 Forfatter #4 Skrevet 4. mars 2013 Takk for hyggelig svar ! Har vært og er en tung dag ja ! Men jeg merker at det er overkommelig og at jeg nå bare gleder meg til å prøve igjen : ) mannen er enig så det er jeg glad for : )) neste gang lykkes vi !!! God klem tilbake
Tredjemann på vei :D Skrevet 4. mars 2013 #5 Skrevet 4. mars 2013 Jeg gikk bokstavelig talt helt nedi kjellern rett etter jeg fant det ut, og var nesten utrøstelig første dagene.. Men særlig etter at jeg hadde tatt tablettene og alle symptomene forsvant så gikk det helt fint igjen
kribe Skrevet 4. mars 2013 #6 Skrevet 4. mars 2013 Oppdaget ma på ul idag . Skulle egentlig vært 9+1 men foster var bare 5 ... Kjip beskjed , men ser frem Til å bli ferdig med dagen idag på sykehus og begynne prøving igjen .. Super trist:-) Beklager virkelig. Ikke lett nei , men prøv å fokusere på at det skjer for en grunn. Noe var feil. Og sia du har vært gravid, kommer det nye muligheter;-) Men kjipt nå ja. Sender en klem
Sidney Skrevet 5. mars 2013 #7 Skrevet 5. mars 2013 Så trist! Har nettopp vært gjennom det samme selv.. Får du utskraping?
HH80 Skrevet 5. mars 2013 Forfatter #8 Skrevet 5. mars 2013 Slapp utskrapning ... Alt kom ut Igår på sykehuset ! Ja det er veldig trist , men det positive er at vi blir gravide og da blir vi det igjen også : )) jeg prøver å tenke at det er naturens måte å rydde opp på også , men uansett så er det trist ! Hvor lenge er det siden du hadde ma da sidney ? For meg var det en mellomting mellom ma og sa da ... Jeg begynte jo å blø litt , men foster hadde stoppa for en stund siden
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå