*Ninnin* Skrevet 24. februar 2013 #1 Skrevet 24. februar 2013 Hvordan veit man om di reagerer på noe, hvordan reagerer baby, er det vanlig me mage vondt di første gangene?
.Lillemy. Skrevet 24. februar 2013 #2 Skrevet 24. februar 2013 Vi begynte forsiktig med smaksprøver, en bitteliten smak på fingeren eller en liten skje. Gi i god tid før leggetid. Noen babyer reagerer med magevondt av fast føde, men det er bare og prøve seg fram hvis baby er gammel nok og begynn med en liten skje med smak. Lykke til :-)
Lisse_01 Skrevet 24. februar 2013 #3 Skrevet 24. februar 2013 (endret) Jeg gir en t-skje hver morgen i 10 tiden med en ny smak. Så hvis han skulle få vondt så er det dagtid, og ikke på natta. Jeg kjenner han jo godt, og hvis han er som han alltid er så regner jeg med han tåler det. Hvis det skulle hende at han skrek og skrek, så er det nok noe han ikke tålte. Og hittil har han likt alt og tålt alt Endret 24. februar 2013 av Lisse_01
*Ninnin* Skrevet 25. februar 2013 Forfatter #4 Skrevet 25. februar 2013 Oki, er er det hyyyyl av gulerot. Og ga noen dager med litt på figeren, så en kvart te skje. Men da ble det hyl nesten en time. Stakar.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå