Gå til innhold

Popcorn til små barn ??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hørte en gang at barn under 3 år ikke skulle spise popcorn,og at et lite barn hadde blitt kvelt at det. Stemmer dette ? Flere som veit noe ? Barnehagen til junior skal nemlig servere popcorn på karneval. Så hva mener dere ? Skal jeg la han få spise det ?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hadde ikke hatt noen problemer med det.

Skrevet

Har heller ikke hatt noe problemer med popcorn. Min var vel rundt 2.5år da hun spiste det for første gang.

Men jeg gir ikke de upoppede, ikke pga kvelningsfaren men fordi jeg knakk en tann på de da jeg var yngre og det vil jeg ikke skal skje med datteren min.

Skrevet

Vår sønn er på 2 år og 3mnd og spist popcorn i ny og ne siden han var 2 år, og har ikke hatt noe problemer hittil med det, så frem han får servert de full poppet popcorn.

Skrevet

Hmm, har ikke tenkt på dette. Min på 2 har fått det en god stund.

  • 6 måneder senere...
Skrevet

Her i huset er popcorn bannet, da vi hadde en liten gutt i bygda som døde av kvelning som følge av popcorn, så det er IKKE en myte  :(

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...