Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg titter innom fra 1. Trimester. Jeg har Idag hatt en del mensmurringer og på et punkt - skikkelig mensensmerter som varte i 5 minutter .hadde dere det? Er veeeldig redd for spiren og at det er noe galt. Har heller ingen symptomer på graviditet annet enn trøtthet :(

Videoannonse
Annonse
Skrevet

helt normalt. Jeg hadde det også veldig ofte, og jeg hadde det ofte i kombinasjon med de ukene jeg egentlig skulle hatt mensen. Uke 4-8 og 12. Noe innimellom også.

Etter uke 15-16 (trro jeg) har jeg ikke kjent noe til det.

Skrevet

Det hadde jeg også :) Værre mensensmerter enn jeg noen gang har hatt. Kom om kvelden/natten. Jeg fikk så vondt at jeg måtte stå opp og gå litt, ble kvalm og uvel. Fant ut at det hjalp for meg å sove med en pute under lysken (sover på magen), da kunne jeg sove natten over uten å våkne :)

Det er heldigvis ikke farlig, betyr bare at livmoren din vokser :)

Skrevet

Jeg hadde mye i første trimester og enda mer i andre trimester. Var på ul i dag og alt så bra ut og normalt for noen i følge jordmor.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...