lioness* Skrevet 15. februar 2013 #1 Skrevet 15. februar 2013 Spiren ser fremdeles ut til å utvikle seg og trives. HURRA! Jeg er helt overveldet over at det i det hele tatt nå er en mulighet for at dette kan bli en virkelig baby. Trodde faktisk ikke at vi skulle få et mirakel til med egenfødt barn, men nå begynner jeg likevel å håpe. Spiren hadde utviklet seg mye siden forrige uke, og hjertet banket fint. Legen var veldig fornøyd. Nå håper jeg så inderlig at dette holder hele veien
Håpefull77 Skrevet 15. februar 2013 #2 Skrevet 15. februar 2013 Hurra. Så utrolig bra. Veldig gode nyheter! Har du kommet så langt før, foruten det barnet du har?
blomstgull Skrevet 15. februar 2013 #3 Skrevet 15. februar 2013 så hyggelig å høre da er jo sjansen bare enda større for at det går bra denne gangen !
Hedda39 Skrevet 15. februar 2013 #4 Skrevet 15. februar 2013 Så herlig. Hurra for gode nyheter:) nyyyyyyt den deilige følelsen. Hos meg varer den gde føelsen kun to dager så kommer redselen igjen,... Mangel på symptomer,.. Hmmm sånn skal det ikert ikke være osv,..... Men nå heier vi på at det blir fødsel i september. Krysser alt jeg har for oss. Jeg tror ikke jeg får ul før ordinær jeg nå... Uff... Det er leeeeeenge.
lioness* Skrevet 15. februar 2013 Forfatter #7 Skrevet 15. februar 2013 Åh, tusen takk dere! Aurora; termin blir 30. sept dersom mine beregninger stemmer. Førstemann kom et par dgr før termin så det kan godt være det blir september. Så ja, nå skal vi gå hele den lange veien til fødsel Og Håpefull; nei jeg har aldri kommer så langt før med unntak av treåringen vår. Dvs. jeg har hatt MA uke 8 et par ganger, men da har ul uken før være dårlig. Dvs ikke for lite og en annen gang heller ikke hjerteaktivitet. Mistet uke 10 en gang også, men hadde da spotter og vært uten symptomer i 3-4 uker. (Var i utlandet og var derfor ikke hos lege..) Så sånn sett er det jo ny pers Håper jeg klarer å holde nervene i sjakk. Lenge mellom timene selv om det er hver uke..!
Håpefull77 Skrevet 16. februar 2013 #8 Skrevet 16. februar 2013 Du er heldig som får ultralyd hver uke, selv om jeg skjønner at det er lenge mellom hver gang. Det går veien denne gangen. Heier på deg!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå