Gå til innhold

Vanlig med skyggestrek på billigetester?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har tatt g-test hver dag denne uken og ser såvidt hvis jeg myser veldig en strek nr to på hver eneste test. Men de blir ikke sterkere. Har ikm på fredag, men i tidligere svangerskap har jeg fått sterk strek tre-fire dager før ikm. Liker ikke disse skyggestrekene, de gir meg bare falske forhåpninger :/

 

Anonym poster: 68c2c0d22b14c2487927b2bcb7c1fa42

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja, jeg har fått det flere ganger. Og erfaringen min så langt er at det er først når streken er sterk nok til at du ser fargen på den at man kan være sikker på at den virkelig er positiv.

 

Anonym poster: 9642b812789954b41d762d655c6ba7de

Skrevet

Jeg fikk skyggestrek på 3 tester. Ikke før 3 dager etter IKM kunne du se en "skikkelig" strek :-)

Skrevet

Det kan vere eit egg som prøver og grave seg fast. Men klarer og klore seg fast i 2 dager og går til grunne. Det er nok til og slå ut på G testen.

 

Anonym poster: 297b07f30fa00a479595a84f855b78b3

Skrevet

Min erfaring er i alle fall at jeg ble gravid når jeg fikk skygge 10 DPO :)

Skrevet

Tok en test i dag, dagen før ikm. Den var blendahvit :/ så da er nok alt håp ute for meg. Kjenner på kroppen at tr ikke er langt unna. Blir ny pp på meg, skal ikke klage, er bare 2 pp på meg :)

 

Anonym poster: 68c2c0d22b14c2487927b2bcb7c1fa42

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...