Apple80 Skrevet 9. februar 2013 #1 Skrevet 9. februar 2013 Aller først må jeg jo minne om at alle er forskjellige så det er ikke sikkert dette hjelper for alle. Men i natt sov jeg i stua mens pappan og babyen lå på soverommet. Guttungen sov 1-2 timet lenger i hver "soving"! Tror det er noe med at han ikke kjenner lukta av meg og melka.. I tillegg hadde jeg pumpet meg tidligere så pappan tok de to måltidene mellom kl 24 og 9. Deilig!! Jeg gidder nok ikke sove på sofaen hver natt,men kanskje litt innimellom for å hente seg litt inn?
Ina.89 Skrevet 9. februar 2013 #2 Skrevet 9. februar 2013 Dette funker bra hos oss også! Jeg havner noen ganger på sofan for å få sove litt lenger. Jenta sover litt lenger og jeg får sove godt
It's all about me Skrevet 9. februar 2013 #3 Skrevet 9. februar 2013 (endret) Det er derfor jeg har flyttet alle mine på egne rom når de er rundt et par måneder. Skulle gjerne ha flyttet de før, men rommene ble ikke ferdige før da. Sovet natten igjennom nesten umiddelbart etter det. Endret 9. februar 2013 av It's all about me!
lille_knirk Skrevet 10. februar 2013 #4 Skrevet 10. februar 2013 Dersom man ønsker å sove på samme rom som babyen kan det også hjelpe å ta seg en dusj samt ta på en helt ren t-skjorte før man legger seg.
Apple80 Skrevet 10. februar 2013 Forfatter #5 Skrevet 10. februar 2013 Dersom man ønsker å sove på samme rom som babyen kan det også hjelpe å ta seg en dusj samt ta på en helt ren t-skjorte før man legger seg. Det skal jeg prøve!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå