Gå til innhold

TR ventet i dag, men enda ikke kommet..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Den skal ringes inn på St Olavs. Hvis jeg får den i helgen er det jo stengt der. First thing in the morning mandag? Går helt sikkert bra det?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vist det er ferskforsøk tror jeg ikke det har så mye og si i og meg at du ikke begynner før 20.dag!

Skrevet

Fersk ja :) Ja tror det går helt fint. Er det vi som får reseptene eller blir de sendt direkte fra sykehuset til det aktuelle apoteket? Husker ikke hva sykepleieren sa..

Skrevet

Vi fikk de i posten vertfall! :-)

Skrevet

ikke noe stress om du må vente over helgen med å ringe... viktigste er at de får vite første dag og rekker å sende resepter til deg som til nød kan hentes selv på sykehus

Skrevet

Hva med å ta en test da, Fiemor...? ;) Er jo klassisk den med å vente på oppstart så sitter den :)

Skrevet

All right ;) Nei er dessverre bare forsinka, men takk for at du er evig optimist, også på mine vegne :) Fikk ikke lagt aksjer i rett tid vi så får garantert tr ja. Det som er så utrolig med meg er at jeg etter lap har fått skikkelig karakteristiske symptomer på graviditet. Det skal ikke gå an! Jeg har f.eks denne gang hatt mensmurringer sånn nå og da i over ei uke nå. Særlig om morgenen idet jeg våkner, så intenst at jeg kniper igjen der nede i frykt for at NÅ kommer det blod! Ei natt her våkna jeg av murringer. Har til og med blødd noen dråper for ei uke siden, men nei, jeg er ikke gravid, isåfall må det være jomfrufødsel. Har hatt ei uke forsinket med 14 dager mensmurreperiode samt vonde bryst, men nope. Blendahvitt.. Kommer aldri i verden til å klare å skille PMS fra svangerskap. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...