Apple80 Skrevet 7. februar 2013 #1 Skrevet 7. februar 2013 Det står på pakka til D-dråpene at se skal blandes ut med væske. Det blir jo veldig tungvint! Gjør dere det?
Apple80 Skrevet 7. februar 2013 Forfatter #3 Skrevet 7. februar 2013 gir de med skje vi :-) Men ikke blandet med væske?
*oktobergutt 12* Skrevet 7. februar 2013 #4 Skrevet 7. februar 2013 Samme her... gir med skje. Ikke blandet ut med væske nei.
mamma 2012 Skrevet 8. februar 2013 #5 Skrevet 8. februar 2013 Vi bare dryppet dråpene rett i munnen på han, når han lå på stellebordet før legging, er jo ingen smak, og det gikk kjempefint.
Apple80 Skrevet 8. februar 2013 Forfatter #6 Skrevet 8. februar 2013 Hvorfor står det at det skal blandes ut tro? Jeg prøvde på meg selv for å sjekke at det ikke var ubehagelig,og det var ikke det..
Gjest Hyacinth Bouquet Skrevet 8. februar 2013 #7 Skrevet 8. februar 2013 Gir de også med skje.. Visste faktisk ikke at det står at man skal vanne de ut, var helsesøster som sa at jeg kunne gi de direkte fra skje så har ikke lest så nøye på vedlegget...
Apple80 Skrevet 8. februar 2013 Forfatter #8 Skrevet 8. februar 2013 Men hvorfor med skje? Den dråpe-drypperen (vet ikke hva det heter..) funker jo veldig bra!
katha90 Skrevet 9. februar 2013 #9 Skrevet 9. februar 2013 har dryppet rett imunnen, men gir nå fra flasken. vet ikke hvorfor det skal blandes ut med veske
lillenims Skrevet 9. februar 2013 #10 Skrevet 9. februar 2013 På vår flaske - gul/oransje etikett med en baby (tror jeg det er) på - står det at de enten kan blandes i mat eller drikke eller at de kan dryppes direkte i barnets munn. De består av olje og d-vitamin, så det burde ikke være noen grunn til at de MÅ blandes ut. Jeg pleier gi dem med grøt, men drypper dem rett på en grøtskje. Da er jeg sikker på at han får i seg hele dosen selv om han ikke vil ha all grøten. (Forsåvidt ikke noe problem å gi dem for seg slv på skjea heller, men det har blitt en vane.)
Hringariki Skrevet 10. februar 2013 #11 Skrevet 10. februar 2013 Vi har den gule pakken fra Nycomed. Der står det at man kan dryppe dråpene rett i munnen, eller blande det ut i grøt e.l. Vi har alltid dryppet rett i munnen.
.Lillemy. Skrevet 10. februar 2013 #12 Skrevet 10. februar 2013 Står på vår flaske at man kan dryppe rett i munnen eller blande ut i mat eller drikke.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå