Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Jeg klarer ikke å være sunn! Hadde lenge bare lyst på sunne ting, ble kvalm av potetgull og trente mange ganger i uken. Nå er jeg 31 uker, får ikke trent pga bekkenløsning, og gir etter hele tiden for et nyvunnet, intenst godterisug.... Noen som kan motivere meg til å legge ned sjokoladen og plukke opp gulroten...??

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/144016460-s%C3%A5%C3%A5%C3%A5-usuuunn/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Jeg er ikke så mye bedre, jeg sitter her og tripper og venter på at gubben skal komme hjem med kebab talerken til meg. Det er jo såååå godt men ikke akkuart så sunt...Men,men..Jeg er i uke 31 nå og har bare lagt på meg 500 gram til nå så dermed overlever jeg vel den kebaben. Men skulle vel kanskje heller spist en kyllingsalat eller noe annet næringsrikt :)

Annonse

11 kilo er ikke mye, 16 kg opp her, og jeg ser heller ikke på det som noen krise, kunne vært mer, slettes ikke uvanlig!

 

Jeg hadde +1 på sukker i urinen to ganger hos jm og tok derfor glukosebelastningstest hos legen som viste det. Har egentlig ikke merka noe av det selv, anna enn at jeg har vært mye mer tørst enn før!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...