Gå til innhold

5 uker på vei.... har dere noe serlig symptomer??


Anbefalte innlegg

er 4+5 idag og merker ikke så mye...

Har litt tyngre pupper som er noe ømme i ytterkant.

Igår kveld merket jeg at brystvortene var litt såre

stikkinger og ømhet i lyske og underliv innimellom

trøtt har jeg vært i det siste uasnett ppga lungebetennelse , men kan jo være graviditeten forverrer det : )

er 7 år siden jeg gikk gravid sist og minnes at jeg heller ikke da fikk noe serlig symptomer før et par uker etter IKM.. dvs uke 6 eller 7 : )

Fortsetter under...

Hard i magen er i hvertfall et symptom.. OG luft i magen!! Jeg er bare 4+5, men har vært EKSTREMT trøtt de siste dagene.. Vonde bryster og tidvis uvel i magen. Ikke direkte kvalme, men heller sånn at jeg får nedsatt matlyst og blir fort mett.

Annonse

4+4 i dag, har mye av de samme symptomene som ovenfor.. helt klart ømme og tyngre pupper, vonde brystvorter, mensmurringer og veldig trøtt... tror ikke jeg har merket det store på matlyst/mage enda.. bortsett fra tidvis rar luktesans og smakssans =p

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...