♡ Jersey ♡ Skrevet 28. januar 2013 #1 Skrevet 28. januar 2013 Fytti!! Skulle bare ta av meg Olabuksene, og stod på et bein litt bøyd da jeg lirket slim-fit buksen over hælen...og Pang! Sinnsykt vondt på høyre side av korsryggen! Vondt å legge seg ned, kle på seg, reise seg etc... Huff...kink eller bekkengreier??? Hvor lenge blir jeg slik??
Poteta Skrevet 28. januar 2013 #2 Skrevet 28. januar 2013 Au... det hørtes ikke godt ut. Fått det jeg og et par ganger, men var da ikke gravid. Ble tur til kiropraktor og voltaren i noen dager.... Men vet ikke hva man gjør når man er gravid.... Ring legen. Og god bedring
Håperpåønskebaby Skrevet 28. januar 2013 #3 Skrevet 28. januar 2013 Høres ut som et kink for meg, og da kan en kiropraktor hjelpe deg slik at du kommer fort til hektene igjen God bedring!
Foccacia Skrevet 28. januar 2013 #4 Skrevet 28. januar 2013 (endret) Kiropraktor! Fikk en skikkelig låsning i bekkenet i uke 17, med en hevelse også. Greide ikke gå. Eneste som hjalp for meg var kiropraktor, har gått der flere mnd der nå. Sliter mye med rygg og bekken, og kommer til å gjøre det ut svangerskapet. Vet om andre som ikke har trengt så mange behandlinger, så vanskelig å vite. Endret 28. januar 2013 av Pus med støvler
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå