Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har termin om 3 uker, men er sååå lei og vil gjerne føde litt før.

Noen tips til hvordan få fortgang i ting??

Alle tips tas i mot med TAKK!!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg og! Termin om 3 uker... Men vil ikke gå over.

Fint med tips;)

Skrevet

har bare 10 dager igjen og vil også ha noe gode råd:) vil ha han i armene nå,men får holde en knapp på helgen og fullmånen kanskje

Skrevet

Jeg har og 3 uker igjen i dag :-)

Jeg har hørt sex kan hjelpe, men uten kondom. Mannens godsaker skal visstnok kunne sette ting i gang. Modningsakupunktur, men bør helst starte i uke 35. Ellers har jeg hørt om stripping av livmorhals/livmormunn (?), men skal visstnok gjøre vondt. Noe jordmor kan gjøre mot slutten.

 

Og så har jeg hørt at å være aktiv og gå trapper er bra, samtidig som det også sies at ro og hvile bidrar mest.

Skrevet

Hadde termin igår. fått akupuktur, strippet og vasker gulv og vinduer. og har kraftige kynnere.. 2 cm åpning. og mye sex. Så nå satser jeg på fullmåne i helga ;) så kommer nok lillegutt.

 

Fikk beskjed av jordmor at sex ikke hjalp før du var blitt myk nedentil. Men derfor tar man jo akupunktur ;) Også bringebærkapsler skal vist hjelpe, men det er etter fødselen. at du ikke blør så mye og at livmoren trekker seg fint sammen igjen ;)

 

Ellers har jeg hørt at om du er aktiv med å planlegge dagen, ikke slit deg ut, så plutselig skjer det =)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...