Gå til innhold

Brio Go, den virker da perfekt? :-)


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Prøvde den i butikk, og den virker veldig god, i tillegg til at den har fått nærmest toppscore av veldig mange brukere på Barnevognguiden!

Lurer veldig på denne neste gang. Vært veldig skeptisk til hjul uten luft, men disse virket litt mykere samt at folk virket fornøyd på tross av dette. Det er også god fjæring, noe som kompenserer mye for dette.

I tillegg kan man kjøpe vinterhjul til de to små foran (2013 modellen).

 

Har ellers hatt Simo, fantastisk å ligge i, men altfor stor og tung, i tillegg til at barna satt dårlig i sportsvogndelen, de seg liksom nedover ryggen..

OG Moutain Buggy, så og si perfekt, bortsett fra at den er vendt fra deg.

 

Noen med erfaringer? :-)

Endret av Elefanten Skrukkeskinn
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Go er en god vogn det, men om det er den perfekte vogna kan man jo strides om :)

 

Eneste minuset jeg kommer på er at sittedelen ikke har full liggestilling og at mange mener at små babyer siger litt ned når de sitter i den. Samt at bagen burde vært noen cm lenger, men det er pirk ;)

  • 3 uker senere...
Skrevet

Jeg kjenner noen som byttet den ut pga for små forhjul som ikke egnet seg i ulendt terreng. Men det er kanskje rettet nå m 2013 modell. Vi har hatt bri happy duo og vært litt skuffet over kvaliteten. Ikke samme kvalitet som man kjenner fra de klassiske briolekene. Vognen er så utslitt/ødelagt etter ett barn at vi nok må kjøpe ny vogn til Nr 2

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...