Urwa Skrevet 7. januar 2013 #1 Skrevet 7. januar 2013 Hadde vært kjææææmpe kos hvis dere oppdaterte hvordan deres tidlig ultralyd gikk her på tråden :)Selv skal jg på tirsdag og grugleder mg
IceNose Skrevet 7. januar 2013 #2 Skrevet 7. januar 2013 (endret) Jeg skal på 3D/4D på fredag og jeg gleder meg helt utrolig mye!!! Hvor langt er du på vei? Endret 7. januar 2013 av IceNose
Urwa Skrevet 7. januar 2013 Forfatter #3 Skrevet 7. januar 2013 Jeg skal på 3D/4D på fredag og jeg gleder meg helt utrolig mye!!! Hvor langt er du på vei? Heisann Jg ifølge mg selv er akkurat 8+0 i morgen på ul dagen. Hva md dg da
Anette1987 Skrevet 7. januar 2013 #4 Skrevet 7. januar 2013 Eg skal i morgen 8+4 grugleder meg veldig eg og!
IceNose Skrevet 7. januar 2013 #6 Skrevet 7. januar 2013 Jeg ser jeg er liiiitt lengre enn dere Jeg er 28+4 idag Er det første barnet deres?Vårt første! En helt UTROLIG følelse å gå på den første ultralyden!! <3 Gled dere
Pippi_Langstrompe Skrevet 7. januar 2013 #7 Skrevet 7. januar 2013 Jeg var i dag.. alt var bra med minin... 19 ml lang = 8+3... Kunne se noen små bevegelser. Fantastisk godt å vite at alt står bra til (har hatt blødninger)
Urwa Skrevet 7. januar 2013 Forfatter #8 Skrevet 7. januar 2013 (endret) Jeg var i dag.. alt var bra med minin... 19 ml lang = 8+3... Kunne se noen små bevegelser. Fantastisk godt å vite at alt står bra til (har hatt blødninger) Så morro da Endret 7. januar 2013 av Urwa
TrudeSagen Skrevet 8. januar 2013 #9 Skrevet 8. januar 2013 Fredag som kommer her. Er da 7+6. Har litt panikk, kjenner meg ikke gravid annet enn at puppene holder på å sprenges, så tror liksom ikke det er noe der...
Håpefull77 Skrevet 8. januar 2013 #10 Skrevet 8. januar 2013 Jeg var i dag. 11+6. Det gikk velig bra. Knerten sov, men så tydelig hjerte aktivitet Dette er mitt 8 svangerskap. Har bare 1 barn. Så det har vært tøft så langt. Nå kan jeg senke skuldrene litt.
Urwa Skrevet 8. januar 2013 Forfatter #11 Skrevet 8. januar 2013 Fredag som kommer her. Er da 7+6. Har litt panikk, kjenner meg ikke gravid annet enn at puppene holder på å sprenges, så tror liksom ikke det er noe der... Lykke til Jg var i dag, og dt var en koslig opplevelse
Urwa Skrevet 8. januar 2013 Forfatter #12 Skrevet 8. januar 2013 (endret) Jeg var i dag. 11+6. Det gikk velig bra. Knerten sov, men så tydelig hjerte aktivitet Dette er mitt 8 svangerskap. Har bare 1 barn. Så det har vært tøft så langt. Nå kan jeg senke skuldrene litt. Såååå bra at Knerten var frisk og fin. Lykke til Endret 8. januar 2013 av Urwa
Anette1987 Skrevet 8. januar 2013 #13 Skrevet 8. januar 2013 Eg har og vært på ul i dag ble målt til 8+2 og såg hjerteaktivitet og små bevegelser! Det var godt senke skuldrene litt!
Urwa Skrevet 8. januar 2013 Forfatter #14 Skrevet 8. januar 2013 Eg har og vært på ul i dag ble målt til 8+2 og såg hjerteaktivitet og små bevegelser! Det var godt senke skuldrene litt! Ååååå :) Jg har oxo vært på ul i dag, og jg var 8+6. Jg så hjerteaktivitet, mn ikke no bevegelse da :)
AnitaLilja Skrevet 9. januar 2013 #15 Skrevet 9. januar 2013 Fredag som kommer her. Er da 7+6. Har litt panikk, kjenner meg ikke gravid annet enn at puppene holder på å sprenges, så tror liksom ikke det er noe der... Hehe, kjenner til følelsen, hadde forberedt meg til at han ikke skulle finne noe på UL i dag (tirsdag), for jeg kjente ikke så veldig mye annet enn pupper som dreper meg Jeg var 6+6, lille spiren var 9 mm med et sterkt hjerte! Hadde som sagt forberedt meg på ingenting, så overraskelsen over å se det lille hjertet slå var enorm!! Ønsker deg masse lykke til på fredag, og satser på at overraskelsen er den samme for deg!
KamillaL Skrevet 9. januar 2013 #16 Skrevet 9. januar 2013 var også på ultralyd i går er i dag 9+6 og det var tydelig ett lite menneske der inne med god bevegelse. Er min tredje ul så langt. . Syns det er like skummelt hver gang. . Får god oppfølging pga spor av blod. Masse lykke til alle sammen.
Mammamiatia Skrevet 9. januar 2013 #17 Skrevet 9. januar 2013 Eg ska i morgen, kvir meg som bare det fordi jeg skal gå alene :/ mannen er på jobb å eg vil ikke si det til noen i familien siden jeg ikke er sikker på at alt er bra har fortalt det til en venninne men vet ikke om jeg vil spør om hun skal vere med, vi er ikke sånn veldig tett og jeg skal nok ha invendig ul, hva ville du gjort?
Symbio Skrevet 9. januar 2013 #18 Skrevet 9. januar 2013 Jeg dro alene både når jeg mistet og nå sist. Mannen ville ikke bli med, å det er greit for meg. Kan jo ikke tvinge mannen. Men begge deler gikk fint, så jeg drar alene neste gang også om jeg må det.
You can call me Dårris Skrevet 9. januar 2013 #19 Skrevet 9. januar 2013 Jeg skal i morgen. Oppdaterer etterpå
Rime Skrevet 9. januar 2013 #20 Skrevet 9. januar 2013 Jeg var i dag, 8+1 og det var kjempehærlig å se to små nurk som målte neste 17 mm <3 Lykke
Håpefull77 Skrevet 9. januar 2013 #21 Skrevet 9. januar 2013 Eg ska i morgen, kvir meg som bare det fordi jeg skal gå alene :/ mannen er på jobb å eg vil ikke si det til noen i familien siden jeg ikke er sikker på at alt er bra har fortalt det til en venninne men vet ikke om jeg vil spør om hun skal vere med, vi er ikke sånn veldig tett og jeg skal nok ha invendig ul, hva ville du gjort? Jeg har stort sett vært alene. Barnevakter langt unna om det er på kvelden. Mannen jobber en halvtime unna og vil ikke ta fri midt på dagen. Det har gått veldig fint det. Jeg har ul hver annen uke på grunn av 6 tidligere spontanaborter.
Urwa Skrevet 9. januar 2013 Forfatter #22 Skrevet 9. januar 2013 Jeg skal i morgen. Oppdaterer etterpå Venter
Lillepai85 Skrevet 9. januar 2013 #23 Skrevet 9. januar 2013 Da er ultralyd overstått og nå ble jeg litt forelsket;) var en liten knøtt på 3 cm som sparket og rørte på seg! alt så bra ut og den hadde det som plommen i egget!! fikk med meg både 3D bilder og vanlige bilder! Er 9+5 i dag og det så ut som et mini menneske med en puls på 167!! åhhh dette er bare så gøy!! gled dere som skal!!
You can call me Dårris Skrevet 10. januar 2013 #24 Skrevet 10. januar 2013 Da har jeg også vært på (veldig) tidlig ultralyd. Er 6-7 uker, hun ville ikke si noe nøyaktig, og så et bankende hjerte. Skal tilbake for ny ul om tre uker, så får vi sett litt mer av hva som skjuler seg der inne. Enn så lenge lever det i alle fall
TrudeSagen Skrevet 11. januar 2013 #25 Skrevet 11. januar 2013 Fredag som kommer her. Er da 7+6. Har litt panikk, kjenner meg ikke gravid annet enn at puppene holder på å sprenges, så tror liksom ikke det er noe der... Hehe, kjenner til følelsen, hadde forberedt meg til at han ikke skulle finne noe på UL i dag (tirsdag), for jeg kjente ikke så veldig mye annet enn pupper som dreper meg Jeg var 6+6, lille spiren var 9 mm med et sterkt hjerte! Hadde som sagt forberedt meg på ingenting, så overraskelsen over å se det lille hjertet slå var enorm!! Ønsker deg masse lykke til på fredag, og satser på at overraskelsen er den samme for deg! Ja, et var en hyggelig og positiv overraskelse med god hjerteaksjon :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå