♡ Jersey ♡ Skrevet 23. desember 2012 #1 Skrevet 23. desember 2012 Finfin julegave..... det blir 2 trimester det, eller??? Ser øverst på siden her at 1 tri går til 12+6, men overalt ellers er det jo til 12+0... Hm... Julaften for to år siden gikk vannet mitt og 9 dager med ventetid lå foran, før vi fødte en liten gutt hjemme på badet, 18+3... Denne julen skal bli bra håper jeg!!! 3 juledag har vi duotest! Spent på den... wish me luck! Noen flere som er 12 uker imorgen??
Håperpåønskebaby Skrevet 23. desember 2012 #2 Skrevet 23. desember 2012 På forhånd, gratulerer så mye, og ikke minst, lykke til! Jeg er også 12+0 i morgen, og 3.juledag har vi time til ultralyd igjen Ønsker dere en velsignet julehøytid!
♡ Jersey ♡ Skrevet 23. desember 2012 Forfatter #3 Skrevet 23. desember 2012 På forhånd, gratulerer så mye, og ikke minst, lykke til! Jeg er også 12+0 i morgen, og 3.juledag har vi time til ultralyd igjen Ønsker dere en velsignet julehøytid! Takk det samme til deg! Da er vi akkuat på samme sted da :-) Moro! Og UL 3 juledag! Velsignet juelhøytid til deg også <3
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå