Gå til innhold

Føler at alt er min skyld :-(


Anbefalte innlegg

Har lenge hatt lyst på et barn til. Nå har vi vært prøvere en stund :-) Men for et par år siden var jeg utro, noe som ga mannen min en kjønnsykdom... Han er redd for at han ble steril av den, noe som gjør at jeg føler meg sååå jævlig hver gang TR kommer. Føler at det er min skyld at jeg ikke blir gravid. Han har tilgitt meg for det jeg gjorde, men det vekker vonde minner hver måned :-( Vi ble raskt gravide sist, men det ser ikke ut til å gå like lett nå. Kan noen berolige meg med at det må være andre ting som gjør det? Er i 5.pp nå. :-(

 

Anonym poster: 23152bd3de0c02df4c7acc31d0675145

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/143998500-f%C3%B8ler-at-alt-er-min-skyld/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Tvilsomt at han ble steril av kjønnssykdommen.. Hvor lenge gikk dere med den før det ble behandlet? Har selv gått med klamydia i to år før det ble oppdaga, og er gravid med nr 2 nå.

 

Anonym poster: 9256557bc50330f36eea0cdd80840b44

Vi ble gravid på første forsøk med nr 1... tok 1 år med nr 2 og det er helt vanlig. Anbefaler deg å kjøpe Clearblue ferilitetsmonitor.Da ser du akuratt når eggløsning kommer,de aller fleste tar faktisk feil.Jeg ble gravid med den og er i uke 26 nå..

 

Lykke til!

 

Anonym poster: e54e5988e4127a031927e92fc38179db

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...