Gå til innhold

Er det bare meg som føler at 3-4 uker vente tid er leeeenge ;)


Anbefalte innlegg

Har igjen 3-4 uker til terminen.Og synes det virker sååå lenge til ..hehe

Jeg har vært sykemeldt siden uke 21.Har siste mnd nesten ikke gjort annet enn å være hjemme da livmora har klemt på isjias nerven og har hatt en veldig vondt venstrebein.

Gleder meg veldig til vesle jenta kommer å vondtene blir borte.Da blir det ut i frisk luft og bevege seg, skal bli helt nydelig.

Fortsetter under...

Du er ikke alene i det hele tatt! D:

Jeg har termin 4 jan. og holder på å gå fra konseptene av utålmodighet. Heldighvis har magen sunket så det er lettere å puste, men til gjengjeld så tror jeg bekkenløsningen har gått over til låsning. Høyrefoten, fra rumpen og ned hele låret, er så sinnsykt smertefull til tider at jeg ikke klarer å gå eller sitte skikkelig :s

 

Gleder meg masse til å treffe lille gutten <3

Ja, føler det er lenge igjen, hvertfall om man kan gå to uker over.... Termin 3.januar, så nå begynner jeg snart å vente... Men for babyens del håper jeg vi går over nyttår, men for min del, ja, jeg er klar rett etter julaften :-)

Ja, føler det er lenge igjen, hvertfall om man kan gå to uker over.... Termin 3.januar, så nå begynner jeg snart å vente... Men for babyens del håper jeg vi går over nyttår, men for min del, ja, jeg er klar rett etter julaften :-)

skal barnet komme før termin er 20 des eller julaften greit..hehe

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...