HerGårDetUnna!!! Skrevet 5. desember 2012 #1 Skrevet 5. desember 2012 Helt lukket og låst, ingen tegn til modning Termin i dag.. Så alle vondtene og takene den siste uka er helt meningsløse
HerGårDetUnna!!! Skrevet 5. desember 2012 Forfatter #2 Skrevet 5. desember 2012 Noen som vet om livmorhalsen, eller hva det er som skal modnes og åpnes, kan ha blitt "trigget" av undersøkelsen i dag? Jeg har så sinnsyke menssmerter(periodevis). Legen bare kjente etter modning i dag, ingen stripping eller noe sånn..
Katta.76 har nå 5 barn. Skrevet 5. desember 2012 #3 Skrevet 5. desember 2012 Ja det kan ha påvirket. Forige graviditet prøvde jordmor å strippe, sa det ikke gikk da hun ikke fikk tak og jeg ikke var moden. Men noen dager etter var jeg i fødsel:)
HerGårDetUnna!!! Skrevet 5. desember 2012 Forfatter #4 Skrevet 5. desember 2012 Ja det kan ha påvirket. Forige graviditet prøvde jordmor å strippe, sa det ikke gikk da hun ikke fikk tak og jeg ikke var moden. Men noen dager etter var jeg i fødsel:) Det var godt å høre Håper så inderlig han kommer snart, trenger å "få meg selv" tilbake igjen nå! Legen sendte anmodning til sykehuset om å ta meg inn til en tidlig overtidskontroll, så kjenner det var godt å bli tatt på alvor
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå