Gå til innhold

Til dere i uke 40 + dere som er på overtid?slimproppen


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har slimproppen deres gått? Jeg har termin i dag (1.12) og min har ikke godt enda.. Vet at den ikke trenger å gå nå og kan gå under fødselen men hadde liksom håpet at den skulle gå nå slik at jeg kunne få noe tegn på at noe nærmer seg.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har termin søndag, har ikke sett noe til slimproppen, såg den aldri sist svangerskap heller .

Skrevet

Min har heller ikke gått. Termin mandag

Skrevet

min har heller ikke gått. termin 8.des, :( håper ikke jeg ender på overtid.

Skrevet

Jeg har termin i morgen og har slimet litt og litt over en uke ca. Men tar ikke det som er tegn på at noe skjer sånn veldig snart, for jeg har ikke et eneste tegn på at fødsel nærmer seg..

Skrevet

Gikk på do i ste og (sorry detaljer), men da kom det masse slim. Like mye denne gang som tilsammen den siste uken.. Hååååper det skjer noe snart ! :D

Skrevet

Termin 26 nov, ingen baby eller slimpropp så langt..

Skrevet

Tror min har gått idag, fikk noe krampelignende i to omganger, så noe blodig(sorry), nå er det litt småvondt til fra...

Skrevet

Tror min har gått idag, fikk noe krampelignende i to omganger, så noe blodig(sorry), nå er det litt småvondt til fra...

 

Blodig tror jeg er et godt tegn :).. Jeg har ikke vondt eller noe som helst, men sitter å googler og saumfarer nettet for å lese andres erfaringer :P. Og er like spent hver gang jeg skal på do, hehe.. Alt mulig merkelig man skal glede seg over nå på slutten altså :P

Skrevet

4 dager over, ikke tegn til noe slimpropp..

Skrevet (endret)

Uke 39, hatt endel slim idag på papiret når jeg har vært på toalettet, ingen synlig blod, bare helt blankt slim.

Endret av Mango86

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...