Gå til innhold

Når kjennte dere første bevegelse?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er i uke 11, vet det er tidlig enda men morro å høre hvor tidlig je kan kjenne noe :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

inne fra 3.trimester.

jeg kjente første bevegelse i uke 22

Skrevet

Kjente første ordentlige bevegelse i uke 21, men da kjente jeg det også utenpå magen! Jeg hadde morkaken forran, så derfor jeg ikke kjente det før.

Skrevet

Jeg kjente første bevegelsene i uke 20. Akkurat som lowe+spire så har jeg morkaken foran, og kjente de første bevegelsene utenpå magen også :) Er nå 25+2 og kjenner massevis av liv hver dag ^^,

Skrevet

En kan kjenne liv ganske tidlig, men det er som regel når en vet hva en skal kjenne etter. Med første husker jeg ikke helt, men det var etter ordinær UL som for meg ble tatt ganske seint. Uke 20-21 eller noe. Med nummer to kjente jeg noe allerede i uke 12! Veldig svakt og var usikker i starten på om det bare var luft i magen, men da bevegelsene ble tydelige kjente jeg at det var det samme jeg hadde kjent hele tiden. Er spent på hvordan det blir nå. Føler at det er så lenge siden sist at jeg vet sannelig ikke hva jeg skal kjennne etter nå.. (5 år siden siste svangerskap)

Skrevet

Med nr1 kjente jeg det første gang i uke 17+5, men det tok enda en uke før jeg kjente liv hver dag.

 

Med nr. 2 kjente jeg liv i uke 16+4 og også denne gang tok det en tid før jeg kjente daglige bevegelser og nå med morkaka foran.

 

(Om det har noe å si så er jeg lita og tynn, så det er ikke mye rom for babyen å boltre seg i.)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...