November-spire-79 Skrevet 19. november 2012 #1 Skrevet 19. november 2012 Etter å ha spist en stund blir veslejenta vår på snart 3 uker veldig sint. Hun vil ingenting og bare rister på hodet. det virker som om hun vil ha mer pupp, men spytter den ut og hylgråter. Hun roer seg ikke med det første. Plutselig tar hun puppen igjen og ligger til hun sovner. Er hun trøtt, sulten eller vil hun ha kos?
Tweetie Skrevet 19. november 2012 #3 Skrevet 19. november 2012 Kanskje det hjelper å få henne til å rape, og så legge henne til igjen..?
Elsa88 Skrevet 19. november 2012 #4 Skrevet 19. november 2012 Slik er gutten min å. Prøver å få han til å rape mellom der men er vanskelig for han er ikke rolig. men roer seg når han endelig tar puppen igjen.
November-spire-79 Skrevet 19. november 2012 Forfatter #5 Skrevet 19. november 2012 Hun både raper og prumper mens hun spiser, og har ikke vanskelig for å få ut luft, men det kan jo være magen kanskje.
Lynne Skrevet 24. november 2012 #6 Skrevet 24. november 2012 Når min gjør sånn, pleier det enten å være en rap eller fordi han er veldig sulten og det begynner å komme 'sakte' fra puppen. Da bytter jeg pupp
November-spire-79 Skrevet 27. november 2012 Forfatter #7 Skrevet 27. november 2012 Jeg bytter pupp når hun virker lei av den ene. Vi kan jo holde på i flere timer. Jeg legger henne ofte opp for å rape. Det kan jo også være at melken kommer saktere ja. At hun vil ha mer melk, men at det ikke går fort nok for henne. Nå er hun snart 4 uker, og dette skjer som oftest på kvelden og noen ganger på natta.
*oktobergutt 12* Skrevet 27. november 2012 #8 Skrevet 27. november 2012 Sånn er min gutt på seks uker også. Har begynt å gi litt mme i tillegg og først da blir han fornøyd. Jeg har trolig ikke nok melk....
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå